09355542795 info@venkas.ir 9 صبح الی 9 شب

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی از گذشته‌های دور هم، برای خانم‌ها اهمیت داشته است؛ چراکه  لباس‌ها  و کفش‌ها ظاهر ما را می‌سازند و در هر جایی، اولین فاکتوری نشان دهنده شخصیت ماست، همین ظاهر ما است.

ست کردن و ایجاد هارمونی همیشه جلوه زیباتری را برای هر چیزی به وجود می‌آورد و البته کار آسانی هم نیست؛ اما ست کردن کفش مجلسی با لباس مجسی جزو سخت‌ترین ست کردن‌ها است.

همه افراد دوست دارند که در هر مجلسی خوش‌پوش و جذاب با ظاهری زیبا و به روز باشند؛ که البته این موضوع در گرو پوشیدن لباس‌ مجلسی تمیز و زیبا و همچنین با حفظ هارمونی رنگ‌ها میسر می‌شود.

نکته مهم این است که  حتی اگر گران ترین لباس‌ها را هم داشته باشید یا از معروف ترین برندها هم خرید کنید، تا مبانی ست کردن را ندانید و رعایت نکنید، جزو دسته خوش‌پوش‌ها قرار نمی‌گیرید.

حتماً شما هم بعضی افراد را دیده‌اید که در عین سادگی لباس‌هایشان اما به شدت خوش لباس و خوش تیپ هستند.

دلیلش فقط دانستن و رعایت کردن اصول ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی است. شیک پوشی برای همه افراد در هر سنی اهمیت دارد. اما اهمیت ست بودن، زیبایی و هماهنگی میان لباس‌ها برای خانم‌ها بسیار بیشتر مطرح است.

چراکه خانم‌ها ذاتاً به دنبال زیبایی و زیبا دیده شدن هستند و در این راستا داشتن یک استایل ست شده و بی‌نقص، کمک شایانی به آن‌ها خواهد کرد.

هر زنی در هر سنی علی رغم داشتن کمدی مملو از لباس، همیشه با مشکل انتخاب لباس برای مهمانی‌ها مواجه است. عبارت «چی بپوشم؟؟؟؟» از جمله عبارات آشنایی است که خانم‌ها  هر روز حداقل یکبار برای خودشان تکرار می‌کنند.

اگر فکر می‌کنید مشکل آن‌ها نداشتن لباس است سخت در اشتباه هستید! مشکل فقط عدم آگاهی از اصول ست کردن لباس‌ها است. اگر نکات ریز و بسیار مهم نحوه ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی را می‌دانستند، دیگر هیچ مشکلی از این بابت نداشتند.

برای خانم‌های باکلاس و شیک پوش فرقی ندارد که به کچا می‌خواهند بروند، آن‌ها برای هرجایی از طبیعت گردی تا عروسی، دوست دارند زیبا و جذاب به نظر برسند.

بنابراین همیشه هنگام خریدن لباس، سعی می‌کنند تا لباس‌هایی را انتخاب کنند که علاوه‌بر زیبایی، به راحتی قابلیت ست شدن را هم داشته باشند.

اهمیت ست کردن لباس‌ها به نحوی زیبا و جذاب، در مورد لباس‌های مجلسی بانوان بسیار بیشتر و پررنگ‌تر از دیگر لباس‌ها می‌باشد.

اگر شما هم جزو آن دسته خانم‌هایی هستید که به مد و زیبایی علاقه دارید، می‌خواهید بهترین روش‌های ست کردن لباس‌ها به خصوص لباس‌های مجلسی را بدانید و به دنبال یادگیری اصول ست کردن طبق آخرین مد روز هستید؛ تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مهمترین راز ست کردن چیست؟

شاید ست کردن لباس‌های تیره کار زیاد سختی نباشد اما ست کردن لباس‌های روشن به خصوص لباس مجلسی رنگ روشن چندان آسان به نظر نمی‌رسد.

نکته مهمی که باید در این‌باره بدانید، این است که برای ست کردن لباس‌ها باید محلی که می‌خواهید لباستان را بپوشید و نوع مراسم را هم در نظر داشته باشید.

برای مثال لباس‌های محل کار، گردش، خرید، مهمانی دوستانه و یا مجلس عروسی با هم فرق دارند.

یک خانم باکلاس در هر جایی کاملاً شیک و متناسب با فضای مورد نظر لباس‌هایش را انتخاب کرده و دقت زیادی برای ست کردن به خرج می‌دهد.

نکاتی که برای ست کردن لباس مجلسی باید بدانیم

اهمیت دادن به لباس و ست کردن آن‌ها برای هر مکانی لازم است.

اما ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی و دیگر موارد برای مهمانی‌ها و مراسم‌های خاص همیشه دشوارتر بوده و اهمیت بیشتری هم دارد.

در ادامه مهمترین نکات برای ست کردن لباس مجلسی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

·         انتخاب لباس مناسب با موقعیت

یکی از مهمترین نکات شیک پوش بودن، انتخاب لباس متناسب با موقعیت است.

فکرش را بکنید یک خانم با شلوار جین به عروسی برود. یا از لباس مجلسی دنباله دار برای یک مهمانی عصرانه و دوستانه استفاده کند.

می‌بینید. حتی تصورش هم خنده دار است. هرچقدر هم که لباس‌های زیبا و مارک دار بپوشید اما در مکان نامناسب، حتی ذره‌ای از زیبایی لباس تان به چشم نخواهد آمد.

پس قدم اول، ارزیابی موقعیت‌های مختلف برای انتخاب لباس مناسب است.

·         لباستان را متناسب با شکل و فرم بدنتان انتخاب کنید

هر کسی باید فرم و شکل بدنش را به خوبی بشناسد و مطابق با آن لباس متناسبی انتخاب کند.

پوشیدن لباسی که با فرم بدن شما تناسب داشته باشد به ویژه برای لباس‌ مجلسی که بیشتر فرم و شکل بدن را نشان می‌دهد اهمیت ویژه‌ای دارد.

اگر لباسی را انتخاب کنید که با فرم بدنی شما سازگاری نداشته باشد، هرچقدر هم زیبا باشد، به شما نمی‌آید و حس خوبی به شما نخواهد داد.

شاید شما هم دیده باشید افرادی را که علی رغم لباس‌های زیبایی که می‌خرند اما لباس به قول معروف در تنشان نمی‌شیند.

بهترین لباس، آن لباسی است که زیبایی‌ها و نقاط قوت بدن را نشان داده و نواقص  بدن را بپوشاند.

باید به این نکته توجه کنید که هر لباسی که به نظرتان زیبا آمد، ممکن است مناسب شکل بدن شما نباشد؛ پس قبل از آن‌که اقدام به خرید کنید حتما با شکل بدن خود آشنا شوید.

·         مبانی رنگ را دست کم نگیرید

هارمونی داشتن رنگ‌ لباس‌ها جلوه بی نهایت زیبایی را به آن‌ها می‌بخشد. دقت کنید که ست کردن رنگ لباس‌ها به این معنا نیست که تمام لباس‌هایتان را کاملاً یکرنگ انتخاب کنید.

با این کار برعکس زیبایی خود لباس را هم از بین می‌برید. برای ست کردن لباس‌ها، به خصوص ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی باید رنگ لباس با دیگر اکسسوری‌ها و کفش مجلسی هم طیف و در برخی موارد متضاد هم باشند.

اگر پیدا کردن رنگ‌هایی که با لباس شما ست شوند برایتان دشوار است، می‌توانید از دایره رنگ‌ها برای ست کردن کمک بگیرید.

·         با وقار راه بروید

نوع راه رفتن و نشستن برای حفظ استایل بسیار مهم است. خودتان را تصور کنید که با لباس مجلسی و بسیار شیکی که به تن دارید شل یا کج و کوله راه بروید، یا از آن بدتر این‌که هنگام نشستن قوز کنید.

ایستادن و راه رفتن درست و اصولی علاوه‌بر کمک به حفظ سلامتی ستون مهره‌ها، با ایجاد یک استایل زیبا باعث می‌شود جلوه لباس شما بیشتر باشد.

دقیقاً همان طور که اگر کج یا قوز کرده بایستید و راه بروید، به خاطر حالتی که بدنتان می‌گیرد، علاوه‌بر این‌که مدل و زیبایی لباستان مشخص نمی‌شود، با ارسال پیام نامناسب از طرف زبان بدنتان، تمام زیبایی‌هایتان را به‌کل از بین خواهید برد.

بهترین مثال برای درک کردن اهمیت این موضوع با دقت به بازیگران مشخص می‌شود. همیشه لباس بازیگران زیباتر است و جلوه بیشتری دارد و تنها دلیل آن هم این است که  هیچ بازیگری از حالت استاندارد و صاف بدنش حتی ثانیه‌ای فاصله نمی‌گیرد تا زیبایی و جلوه لباسش کم نشود.

·         لباس مجلسی شب و روز را از هم جدا کنید

لباس‌های خود را مناسب با این‌که مهمانی روز است یا شب انتخاب کنید. لباس مجلسی مراسم‌های شب برای خانم‌ها معمولاً پیراهن‌های مجلسی و ماکسی است و برای آقایان کت و شلوار رسمی.

لباس مجلسی برای مهمانی‌های روز برای خانم‌ها اکثراً پیراهن‌های کوتاه و کمی اسپرت و برای آقایان بلوز و شلوارهای اسپرت است.

·         لباستان را با آرایشتان ست کنید

بهتر است همیشه تناسب میان رنگ لباس و آرایشتان را حفظ کنید تا زیبایی شما دو چندان شود.

در نگاه کلی لباس و صورتتان در کنار هم قرار می‌گیرند و اگر تضادی میان رنگ آن‌ها باشد، جلوه مناسبی ندارد.

آرایش هم مانند لباس مجلسی برای مهمانی روز و شب با هم فرق دارد. برای مهمانی‌های روز آرایش سبک و لایت انتخاب می‌شود و برای مهمانی شب آرایش غلیظ و گریم‌های سنگین زیباتر است.

بهترین انتخاب برای ست کردن لباس مجلسی چیست؟

ست کردن لباس‌ مجلسی از ست کردن لباس‌های راحتی و لباس بیرون بسیار سخت‌تر بوده و دقت بیشتری را می‌طلبد.

چراکه همه افراد دوست دارند در یک مهمانی و در جمع دوستان و آشنایان خود بهترین لباس و تیپ ممکن را داشته باشند.

اما ست کردن برای این محافل سختی‌ها و نکات خودش را دارد، چراکه لباس مجلسی خیلی جایی برای مانور و ست کردن ندارد. بهترین چیزی که می‌توان لباس مچلسی را با آن ست کرد تا به زیبایی لباس بیفزاید کفش مجلسی است.

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی طبق اصول ست کردن، بهترین و بی‌نقص ترین ظاهر را برای شما خواهد ساخت.

نکات مهم درباره ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی

برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی باید بدانید که کار دشواری پیش رو دارید، چراکه هر مدل کفش مجلسی با هر لباس مجلسی ست نمی‌شود.

برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی باید خوب حواستان را جمع کنید، چون اگر انتخاب اشتباهی در، ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی خود مرتکب شوید، علاوه‌بر این‌که به زیبایی تان کمکی نکرده‌اید، بدتر آن را کاملاً از بین برده‌اید.

ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی بیشتر بر حسب رنگ و مدل آن‌ها انجام می‌شود.

احتمالاً الان این سوال برای شما پیش آمده که چه رنگ‌هایی بیشتر بهم می‌آیند و باهم ست می‌شوند؟ تا با استفاده از آن‌ها برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی تان در مهمانی‌ها بدرخشید.

در ادامه بیشترین رنگ‌های مورد استفاده برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی را برایتان شرح خواهم داد.

  • ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی طلایی رنگ

اگر انتخاب شما برای رنگ لباس مجلسی تان رنگ طلایی است، باید از کفش مجلسی که در تناژ همان رنگ طلایی لباس تان هست استفاده کنید.

البته کیف و کفش‌ مجلسی مشکی هم با رنگ طلایی ست می‌شوند. اگر لباستان پولک دارد، می‌توانید کفش مجلسی همرنگ با پولک‌های لباستان را هم استفاده کنید.

  • ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی سفید 

رنگ سفید همیشه طرفداران خاص خودش را داشته و از پر فروش ترین رنگ‌ها برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی محسوب می‌شود.

اگر رنگ پوست شما برنزه است، با انتخاب رنگ سفید استایل جذابی خواهید داشت.

خوشبختانه از مزیت‌های رنگ سفید، نداشتن محدودیت برای ست کردن است، چون ترکیب اکثر رنگ‌ها با سفید بسیار زیبا می‌شود.

بهترین رنگ‌ها برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی سفید، رنگ‌های قرمز، مشکی، نقره‌ای، بژ، آبی و…هستند.

البته دیگر رنگ‌ها هم برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی سفید بسیار زیبا خواهند بود، فقط هنگام استفاده از آن‌ها به یاد داشته باشید که دیگر اکسسوری‌هایتان را هم با رنگ کفش مجلسی خود همرنگ یا هم طیف انتخاب کنید تا زیباترین جلوه را داشته باشید.

در صورتی که رنگ نقره‌ای انتخاب شما برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی سفید است، بهتر است دیگر اکسسوری‌هایتان رنگ تیره‌ای مثل مشکی داشته باشند.

  • ست کردن کفش  مجلسی با لباس مجلسی مشکی

اگر برای حضور در یک مهمانی یا جشن خاص رنگ مشکی را برای لباس تان انتخاب کرده‌اید، باید بگویم تقریباً هیچ محدودیتی در، ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی مشکی رنگ شما وجود ندارد.

به خصوص اگر جوان هستید می‌توانید از تمام رنگ‌های روشن برای ست کردن  کفش مجلسی با لباس مجلسی خود بهره ببرید. ترکیب رنگ مشکی با رنگ‌هایی جیغ مانند سرخابی، قرمز، بنفش و… برای خانم‌های جوان بسیار زیبا و جذاب می‌باشد.

تنها نکته‌ای که درباره ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی مشکی وجود دارد، این است که از نظر مبانی رنگ شناسی بهتر است از رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای یا سورمه‌ای برای ست کردن با لباس مشکی استفاده نکنید.

  • ست کردن لباس مجلسی قرمز

یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی، رنگ قرمز است. این رنگ اکثراً به دلیل نشاط و انرژی که دارد انتخاب خانم‌ها به خصوص خانم‌های جوان می‌شود.

اگر لباس مجلسی شما به رنگ قرمز است، کفش‌ مجلسی طلایی، کرم، مشکی ، سفید و نقره‌ای انتخاب‌های جذابی برای ساختن یک استایل زیبا هستند.

برای ست کردن دیگر رنگ‌های لباس مجلسی با کفش مجلسی بهتر است یا لباس و کفش شما همرنگ باشند، و یا رنگ لباس مجلسی تان متضاد با رنگ  کفش مجلسی و دیگر اکسسوری‌هایتان باشد.

علاوه‌بر دقت به رنگ‌ها برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی، باید بدانید که هر مدل لباسی را با چه مدل کفشی می‌توان ست کرد؟

حتماً خودتان اهمیت کفش‌ها را در کامل شدن تیپ و استایل هر فرد می‌دانید. هر مدل کفشی باید با لباس مناسب خودش ست شود تا زیبا به نظر برسد.

اهمیت ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی به صورت اصولی و درست، آنقدر زیاد است که اگر تمامی قوانین و نکات ست کردن را رعایت کنید اما کفش نامناسبی به پا کنید، تمام زحماتتان برای ساختن استایلی مناسب بر باد خواهد رفت.

پس  برای درست  ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی حتماً باید انواع کفش مجلسی را بشناسید تا بهترین کفش متناسب یا لباس خود را بتوانید انتخاب کنید.

اگر برای رفتن به یک مهمانی خاص قصد خرید کفش مجلسی را دارید، بهتر است از فروشگاهی خرید کنید که همه انواع کفش مجلسی را داشته باشد.

فروشگاه کفش ونکاس از بزرگترین فروشگاه‌های کفش است که تمامی انواع کفش مجلسی را به صورت کامل دارد.

انواع کفش مجلسی

·         کفش پاشنه بلند رسمی

کفش پاشنه بلند انواع بسیار متنوعی از نظر شکل ظاهری دارد که هر کدام از آن‌ها زیبایی خاص خودش را دارد.

اما در کل کفش‌های رسمی پاشنه بلند کفش‌هایی جلو بسته هستند که تفاوت آن‌ها در اندازه و نوع پاشنه آن‌ها و شکل کلی کفش می‌باشد.

شاید با شنیدن کفش مجلسی پاشنه بلند، آسمان خراش‌هایی که پوشیدن آن‌ها بسیار دشوار است در ذهنتان تداعی شود؛ اما باید بگویم کفش مجلسی پاشنه بلند امروزه انواع بسیار متنوع و تا حد زیادی طبی دارد که علاوه‌بر راحتی زیادشان، بسیار زیبا، شکیل و مناسب استفاده برای هر سنی می‌باشند.

·         کفش‌های تخت

کفش مجلسی تخت معمولاً انتخاب دختران نوجوان و یا خانم‌هایی که پوشیدن کفش پاشنه بلند برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی شان برای آن‌ها مشکل است، می‌باشد.

زیبایی و تنوع بی‌اندازه در طرح و رنگ این کفش‌ها باعث شده تا با هر مدل لباس مجلسی با هر رنگی قابل ست کردن باشند.

·         بوت پاشنه بلند

بوت‌ها کفش‌هایی بسیار شیک و بی‌نهایت زیبایی هستند که همیشه علاقمندان و طرفداران خاص خودشان را دارند.

هر خانم باکلاس و شیکی برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی خود برای یکبار هم که شده به یک جفت بوت پاشنه بلند نیاز پیدا خواهد کرد. پس حتماً یک جفت بوت زیبا برای چنین مواقعی در کمدتان داشته باشید.

از مزیت‌های بوت ساق بلند و پاشنه‌دار، این است که با پوشیدن آن‌ها پاهای شما کشیده‌تر و لاغرتر نشان داده می‌شوند.

همچنین به علت یک دست بودنشان قد را بلندتر نشان می‌دهند و برای کسانی که دوست دارند قد بلندتر دیده شوند بسیار مناسب و عالی هستند.

·         صندل‌های رسمی

صندل‌های جلوباز دو نوع تخت و پاشنه بلند دارند که مدل پاشنه بلند آن‌ها دقیقاً کار یک جفت کفش جذاب و مجلسی را برای شما انجام می‌دهد.

همچنین صندل بدون پاشنه و یا تخت از جمله کفش‌هایی است که هیچ وقت از مد نرفته و همیشه یک انتخاب خاص و کلاسیک بانوان جذاب و خوش استایل برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی شان خواهد ماند.

مهمترین نکته پس از دانستن تمامی نکات مربوط به نحوه ست کرده کفش مجلسی با لباس مجلسی مناسبش، خرید کفش مجلسی می‌باشد.

اگر تا به حال برای خریدن کفش مجلسی باید روزها زمان می‌گذاشتید و تمام پاساژ‌ها و مغازه‌های شهر را زیر و رو می‌کردید تا کفش مورد نظرتان را پیدا کنید، دیگر وقتش رسیده برای خرید کفش مجلسی تغییر رویه بدهید.

پیدا کردن فروشگاهی که تمامی انواع مدل‌های کفش مجلسی را با رنگ‌بندی کامل و بیشترین تنوع در طرح‌ها داشته باشد، یک سورپرایز تمام عیار برای بانوان مشکل پسند و شیک پوش ایرانی محسوب می‌شود.

فروشگاه کفش ونکاس بزرگترین فروشگاه کفش است که همه انواع کفش‌های زنانه و مردانه به ویژه تمامی مدل‌های کفش مجلسی زنانه را عرضه می‌کند.

با مراجعه به فروشگاه ونکاس می‌توانید از میان انبوه کفش‌های مجلسی زیبا بهترین کفش مناسب برای لباس مجلسی خود را با قیمتی مناسب خریداری نمایید.

کدام کفش را با کدام لباس مجلسی باید ست کرد؟

لباس‌های مجلسی وابسته به نوع آن مجلس انواع مختلفی دارند. از تاپ و شلوار جین برای مهمانی‌های دوستانه تا پیراهن‌های کارشده و دنباله‌دار برای مجالسی مثل عروسی.

هر مجلسی یک نوع خاص از لباس را می‌طلبد که برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی خود، باید براساس نوع آن مهمانی، کفش مجلسی مناسبی را تهیه کنید.

همان طور که بالاتر اشاره کردم کفش‌ مجلسی هم مانند لباس مجلسی انواع مختلفی دارد، از کفش‌های کالج و تخت تا صندل‌ها و کفش‌های پاشته بلند و بوت‌ها جزو کفش مجلسی به حساب می‌آیند که باید با توجه به نوع مهمانی مورد نظر بهترین کفش مجلسی را انتخاب کنید

مهمانی‌های عصر

مهمانی‌های عصر اکثراً تولد دوستان، دورهمی‌های غیر رسمی و در کل مهمانی‌هایی دوستانه و ساده هستند.

در این مهمانی‌ها لباس‌ مجلسی اسپرت مانند شومیز با شلوار یا دامن، تاپ و شلوار و یا پیراهن‌های اسپرت بهترین انتخاب هستند.

برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی در این نوع مهمانی‌ها، کفش‌های کالج و تخت بهترین انتهاب ممکن هستند.

مهمانی‌های عصر معمولاً در خانه‌ها برگذار می‌شوند، به همین خاطر کفش‌ مجلسی روفرشی هم انتخاب جذابی می‌باشد.

مهمانی‌های شب

مهمانی‌های شب، مجالسی رسمی مانند جشن عروسی، نامزدی، مجلس یادبود و در کل مراسم‌های پر اهمیت‌تر هستند.

این مجالس غالباً در تالارهای پذیرایی برگذار می‌شوند که لباس مجلسی مناسب برای آن‌ها پیراهن‌های بلند یا کوتاه مجلسی، کت و دامن، کت وشلوار و…. است.

برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی در استایل‌های رسمی، کفش مجلسی پاشنه بلند و گاهاً صندل‌های رسمی و پاشنه بلند بسیار جذاب و زیبا می‌باشند.

مهمانی‌های ظهر

مهمانی‌های نیمه رسمی و در اصل حد وسط مهمانی‌های عصر و شب، همین مهمانی‌ها ظهر مثل مراسم پاتختی هستند که در خانه‌ها و یا سالن‌های پذیرایی برگذار می‌شوند.

بهترین لباس مجلسی برای استایل نیمه رسمی، پیراهن‌های میدی هستند که برای این نوع از مهمانی‌ها انتخاب بسیار عالی خواهند بود.  ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی برای این مهمانی‌ها بسیار آسان است. کفش مجلسی مناسب برای استایل جذاب نیمه رسمی، بوت‌ها و صندل‌های اسپرت پاشنه بلند یا کوتاه هستند.

مثل یک ملکه باشید

آیا تا به حال به ملکه‌ها دقت کرده‌اید؟ هیچ وقت ملکه داستان‌های کودکی خود را زنی ژولیده و بد لباس تصور کرده‌اید؟

تمام انسان‌ها به صورت پیش فرض در ذهنشان ملکه را بانویی خوش پوش، زیبا، جذاب و با سلیقه تصور می‌کنند. حتی در فیلم‌ها یا کارتون‌های کودکان‌ هم هیچ زن آشفته‌ای را ملکه معرفی نمی‌کنند.

برای ملکه بودن لازم نیست ثروتمند ترین زن جهان باشید. لازم نیست گران ترین مارک هر لباسی را بخرید. نیازی نیست در قصر زندگی کرده و اتاق لباس داشته باشید. حتی لازم ندارید تا یک دیزاینر تمام وقت برای ست کردن و شیک پوشی تان استخدام کنید.

برای ملکه بودن کافیست بخواهید تا ملکه باشید.

همه این خرید لباس، ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی و رسیدگی زنان به خودشان تنها برای داشتن حس بهتری نسبت به خودشان است.

در واقع شیک و باکلاس بودن و خوش‌پوشی اول از همه باید به خودتان حس خوبی بدهد و باعث شود تا از وجودتان لذت ببرید.

پس با کمی وقت گذاشتن و رعایت نکات کوچک، بهترین ظاهر را برای خود بسازید. طوری که واقعاً حس کنید یک ملکه تمام عیار هستید.

برای ملکه بودن، اولین گام پوشیدن لباس‌هایی ملکه‌وار است. دقت کنید! نگفتم لباس‌های گران، گفتم لباس‌هایی که متناسب با شان یک ملکه باشند.

برای این کار اصلاً لازم نیست کل بازار را زیر و رو کنید تا از یک فروشگاه، لباس‌های مخصوص ملکه‌ها را بخرید.

فقط کافیست هر آنچه دارید را طبق اصول و به خوبی با هم ست کنید. مثلاً برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی، تنها کافیست نکات ذکر شده را در نظر داشته باشید تا استایل زیبا و بی‌نقصی برای خود بسازید.

لباس‌ها و کفش‌هایی که به نظرتان ساده بودند و هیچ گاه در مراسم‌ها قصد پوشیدن شان را نداشتید، کنار نگذارید. شاید برای ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی به روش تازه‌ای که یاد گرفتید به کارتان بیایند. با انجام کارهای گفته شده و ست کردن کفش مجلسی با لباس مجلسی که نمیدانستید باید آن‌ها را کجا بپوشید، تبدیل به ستاره و ملکه مجلس خواهید شد.

در کل مواردی که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم یک قاعده کلی براساس اصول ست کردن برای داشتن استایلی جذاب‌تر است، اما عمل کردن به آن‌ها الزامی ندارد.

تمام این تلاش‌ها برای داشتن حس بهتری نسبت به خودتان است. چراکه خانم‌ها اکثراً با حس این‌که زیبا هستند اعتماد به نفسشان افزایش می‌یابد و حس بهتری خواهند داشت. ما سعی کردیم در این مقاله به تقویت این حس خوب کمک کنیم.

با تمام این‌ها اگر  لباسی را با کفش مجلسی به تن کردید و خودتان حس خوبی داشتید و خوشتان آمد اما با اصول گفته شده در این مقاله یکسان نبود؛ هیچ اشکالی ندارد. شما می‌توانید با هر نوع ستی که راحت تر هستید به مهمانی بروید. این یک انتخاب شخصی برای دل خودتان است.

اما اگر در هر زمانی برای هر مدل ست کردن لباس مجلسی خود به یک کفش مجلسی نیاز داشتید؛ می‌توانید با مراجعه به سایت ونکاس و خرید کفش مجلسی زیبا، مشکل ست کردن خود را حل کرده و یک جفت حس خوب به خودتان هدیه دهید.

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.