09355542795 info@venkas.ir 9 صبح الی 9 شب
اصول ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه

اصول ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه

ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه همواره می‌تواند برای یک زن دردسرساز باشد. چراکه خانم‌ها از نظر تنوع لباس دارای بیشترین نوع و تعداد می‌باشند. شما با انتخاب صحیح یک لباس می‌توانید خانمی خوش‌تیپ و با‌سلیقه باشید یا با گزینش یک لباس نامناسب، مانند یک مادربزرگ بی‌حوصله به نظر برسید.

کدامیک برای شما مطلوب است؟ یک بانوی شیک و جذاب یا یک مادربزرگ ژولیده؟ مسلم است که گزینه اول انتخاب شماست. هیچ زنی دوست ندارد در انظار عموم نامرتب و بی‌سلیقه دیده شود. اصولا شلختگی با فطرت زنانه مغایرت دارد. آن‌ها ذاتا باسلیقه هستند. خانم‌ها به‌خصوص دختران جوان، دوست دارند برای دلربایی و جذابیت بیشتر، خوش‌تیپ به‌ نظر برسند و برای دستیابی به جذابیت در زندگی خود دائما در تلاش هستند.

همان‌طور که گفته شد خانم‌ها به دلیل این‌که جذابیت برای آن‌ها در اولویت می‌باشد دوست دارند که همیشه در نظر دیگران شیک و جذاب به نظر برسند. بسیاری از آن‌ها بر این باورند که شیک‌پوشی، با پوشیدن لباس‌های فاخر و گران‌قیمت میسر می‌شود حالا این لباس هر چقدر گران‌قیمت‌تر، با کلاس‌تر و شیک‌تر!

اما باید توجه داشت راز جذابیت و شیک بودن تنها با پوشیدن لباس‌های برند و رفتن به آرایشگاه محقق نمی‌شود و برای تبدیل شدن به یک خانم شیک‌پوش و جذاب باید برخی نکات را به خوبی رعایت کرد. همین‌طور باید بگوئیم که ظاهر هر فردی می‌تواند تا اندازه‌ای نشان دهنده شخصیت و کردار او باشد پس لازم است که همواره به استایل خود اهمیت داده و آن را جدی بگیرید.

راز و رمز شیک‌پوشی بانوان
راز و رمز شیک‌پوشی بانوان

برخی از زن‌ها می‌خواهند بی‌عیب و نقص باشند و برخی دیگر دوس دارند در کنار بی‌عیب بودن، ظاهری جذاب و کامل داشته باشند. هرچند راهی جامع برای دستیابی به کمال و جذابیت وجود ندارد، اما قواعد ساده‌ای وجود دارد که می‌توانید با رعایت آن‌ها به یک خانم شیک و جذاب تبدیل شوید!

یکی از راه‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن جذاب و شیک باشید ست کردن درست کفش و لباس است. اما در این بین تیپ اسپرت به دلیل محبوبیت زیاد، بیشتر مورد توجه می‌باشد. ست کردن کفش اسپرت با لباس موردنظرتان می‌تواند راهی برای ساخت یک استایل شیک برای شما باشد.

ساده‌ترین شیوه برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه پوشیدن کفش و لباس با رنگ‌های مشابه است. اما سوال اینجاست که آیا این نسخه برای همه افراد شفابخش است؟ این روش را نمی‌توان به همه توصیه کرد؛ کدام زنی را می‌توان یافت که برای هر کدام از لباس‌های داخل کمدش یک کفش با رنگ مشابه داشته باشد؟ برای داشتن یک تیپ جذاب و کامل، نیازی به داشتن کفش و البسه گران‌قیمت نیست. کافیست با اصول ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه آشنا باشید و از هر آنچه که در اختیار دارید به‌درستی استفاده کنید و در حالی که نهایت لذت را از استایل خود می‌برید زیبایی‌تان را به رخ دیگران بکشید.

ست کردن کفش و لباس اسپرت با رنگ‌های مشابه
ست کردن کفش و لباس اسپرت با رنگ‌های مشابه

خانم‌ها عادت دارند برای هر زمان و مکانی لباس مخصوص خود را بپوشند. آن ها معمولا به دلیل تنوع بالای لباس دارای تعداد زیادی کفش نیز هستند که برای ست کردن با هر لباس یا مانتویی مورد استفاده قرار می‌گیرند. ست کردن کفش و لباس به غیر از شیک‌‎پوشی دلایل دیگری هم می‌تواند داشته باشد. اغلب زنان دوست دارند اندام خود را به زبیایی هرچه تمام‌تر نشان دهند. برای مثال با این کار ممکن است بتوان پاها را کشیده‌تر نشان داد یا بخش‌های دیگر تیپ و لباس را مرتب‌تر به نمایش گذاشت.

ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بانوان جامعه امروز می‌باشد. زیرا تیپ و استایل اسپرت امروزه به یکی از شئون زندگی تبدیل شده است. این موضوع به قدری اهمیت دارد که طراحان مطرحی چون ویوین وست وود (VIVIENNE WESTWOOD) و سندی پاول (SANDY POWELL) بخشی از کلکسیون‌های خود را به ست‌های کفش و لباس در مدل‌های اسپرت اختصاص می‌دهند.

با همه این تفاسیر باید این نکته را متذکر شد که خانم‌های ایرانی اکثرا خوش‌سلیقه، تنوع‌پرست و مشکل‌پسند بوده و با بی‌سلیقگی میانه‌ای ندارند. بنابراین از واجبات درست کردن یک استایل اسپرت شیک، دانستن اصول و همچنین قوانین مربوط به ست کردن لباس می‌باشد. به‌نحوی دیگر باید بگوئیم هر زنی که امروزه در جامعه کنونی زندگی می‌کند باید اصول ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه را بداند.

اصول ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه
اصول ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه

ست کردن لباس‌ها با یکدیگر کاری وقت‌گیر است و هر خانمی معمولا برای آن وقت زیادی را صرف می‌کند. اما اکنون با وجود سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی آموزش این قبیل موارد برای بانوان کار چندان سختی نیست فقط کمی حوصله می‌خواهد و دقت کافی برای خواندن مطالبی که برای استایل زنانه نوشته شده اند. کافیست سری به آن‌ها بزنید و قوانین ساده‌ای که می‌توانید با رعایت آن‌ها بدون دردسر در هر موقعیتی استایلی شیک و ساده داشته باشید را پیدا کرده و از آن‌ها استفاده نمایید.

شما بانوان محترم با رعایت اصول و قواعد خاصی که برای این کار وجود دارد می‌توانید انتخاب مناسبی داشته و استایل و اندام خود را به بهترین شکل و جذاب‌ترین حالت ممکن به نمایش گذشته و از آن لذت ببرید. در جوامع مدرن کنونی کفش‌های اسپرت یا همان کفش‌های کتانی به دلیل راحتی و تنوع در رنگ و طرح دارای محبوبیت زیادی بوده و یکی از واجبات درست کردن یک استایل زیبا و اسپرت به شمار می‌روند.

نمایش استایل و اندام به بهترین شکل و جذاب‌ترین حالت ممکن
نمایش استایل و اندام به بهترین شکل و جذاب‌ترین حالت ممکن

راز و رمز خوش‌تیپ شدن در داشتن اعتماد به نفس بالا و همچنین رعایت چند نکته ساده می‌باشد. شما بانوان گرامی می‌توانید با ترکیب لباس‌هایی که در کمدتان دارید با کفش‌های اسپرت مناسب استایل‌های بهتری بسازید و در یک چشم بر هم زدن خوش‌تیپ‌تر شوید به شرطی که به موارد گفته شده به دقت توجه کنید.

 

کدام کفش اسپرت برای کدام لباس؟ انتخاب مناسب کدام است؟

بعضی از خانم‌ها به دلیل وسواس بیش‌ از حد در مورد انتخاب کفش و لباس مورد سرزنش قرار می‌گیرند. با توجه به این‌که سبک‌ها و رنگ‌های زیاد و متنوعی برای کفش‌ها وجود دارد، چه کسی می‌تواند زنی را که از پایین تا بالای کمدش پر از کفش‌های مختلف با طرح و رنگ‌های گوناگون است را سرزنش کند؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 بسیاری از خانم‌های شاغل که برای رسیدن به محل کارشان باید مسافت زیادی را راه بروند. معمولا در طول راه برای راحتی بیشتر و جلوگیری از تاول زدن پاهایشان از کفش‌های اسپرت استفاده می‌کنند اما همیشه یک جفت کفش مجلسی هم همراه خود دارند تا آن‌ها را در محل کار با کفش‌های اسپرت خود عوض کنند. نکته جالب این‌جاست که به دلیل ساعات زیادی که در محل کار حضور دارند از کفش‌هایی با پاشنه کوتاه و پهن استفاده می‌کنند تا باز هم از آسیب رسیدن به پاها و خستگی زیاد جلوگیری کنند.

اگر این بانوان اصول ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه را می‌دانستند، دیگر نیازی به این همه سختی نبود. آن‌ها خیلی راحت با ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه  هم از آسیب رسیدن به پاهای خود جلوگیری می‌کردند و هم استایل و تیپ زیبایی داشتند.

اگر آشنایی زیادی با اصول ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه نداشته باشید، احتمالا الان سوال‌هایی در این‌باره در ذهن شما شکل گرفته است:

نحوه ی ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه در هر فصل سال چگونه است؟

 چگونه کفش اسپرت را با استایل زنانه برای گردش و خیابان ست کنیم؟

آیا می‌شود کفش اسپرت را با پیراهن هم ست کرد؟

برای اطلاع از نکات مهم ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

قبل از ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه این موارد را در نظر بگیرید:

*برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه نکات ظریفی وجود دارد که با رعایت کردن آن‌ها می‌توانید بهترین تیپ و استایل را برای خود بسازید. مثلا برخی از این نکات شامل: اندازه لباس مورد نظر شما، طرح و رنگ پارچه لباس، جایی که قرار است بروید، دیگر اکسسوری‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید و بسیاری نکات مهم دیگر می‌شود.

*ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه باید متناسب با مکانی باشد که قرار است در آن حضور پیدا کنید، درست است که کفش های کتانی و اسپرت شگفت‌انگیز هستند اما فقط مناسب مهمانی‌های غیر رسمی هستند و  برای مجالس رسمی‌تر مثل عروسی یا مهمانی(کوکتل) انتخاب مناسبی به نظر نمی‌رسند.

ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه به بهترین شکل:

۱- کفش اسپرت همراه با شلوار جین: این نوع ترکیب به دلیل تکرار زیاد به یک استایل روزمره و معمولی تبدیل شده است.

۲- ترکیب شلوارهای چسبان(leg)،شلوار بگ، دامن شلواری به همراه کفش اسپرت.

۳- یکی از زیباترین انواع ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه، پوشیدن پیراهن‌های اسپرت همراه با کفش اسپرت می‌باشد.

۴- کفش کتانی ساقدار (مچ پارا بپوشاند) با لباسی با قد متوسط (midi) ترکیب جذابی است در حالی که کفشی که اندازه کوتاه‌تری دارد با لباس ماکسی عالی به نظر می‌رسد.

۵- برای شروع داشتن یک استایل زنانه، اسپرت و جذاب کفش‌ اسپرت مشکی کانورس انتخاب مناسبی است. این کفش با کفی و بندهای سفیدی که دارد مدل تک رنگ و زیبایی برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه محسوب می‌شود. از شلوار جین یا شلوار های پارچه ای برای ست کردن با کفش مدل کانورس می‌توانید استتفاده کنید. همچنین برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه محدودیت سنی وجود ندارد و همه افراد در هر سنی برای راحتی بیشتر و خوش‌تیپ شدن می‌توانند بدون نگرانی آن را بپوشند.

۶- اگر کفش اسپرتتان به نظر شیک نمی آید یا فکر می‌کنید خیلی ساده است، این مشکل را می‌توانید با اکسسوری‌هایتان جبران کنید. استفاده از یک کیف پر زرق و برق، دامن یا پوشیدن گوشواره هایی شیک کارتان را راه می‌اندازد.

۷ – کاپشن-شلوارجین-کفش اسپرت: اگر قصد پوشیدن چنین ترکیبی را دارید، بهتر است رنگ کاپشن‌ و کفشتان همرنگ یا در یک توناژ باشد. برای مثال کاپشن شتری رنگ را با کفش اسپرت قهوه‌ای، نارنجی، طلایی و یا حتی زرد می‌توانید ست کنید. یا برای ست کردن کاپشن مشکی می‌توانید از کفشی که پولک‌های مشکی دارد استفاده نمایید.

۸- کفش کتانی به همراه دامن خمره ای: اگر قدبلند و کشیده هستید، کفش اسپرت را با دامن خمره ای به علاوه ژاکت امتحان کنید. همچنین برای زیباتر شدن می‌توانید از اکسسوری‌ها و لوازم جانبی دیگر نیز استفاده نمایید.

۹- اگر ریز اندام هستید برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه، می‌توانید از کفش‌هایی با پاشنه داخلی همراه با کاپشن بلند برای کشیده‌تر نشان دادن خود استفاده نمایید.

۱۰- راستفاده از نگ‌های متضاد در استایل،  هیکل فرد را کوتاه‌تر نشان می‌دهد و برای افراد قدبلند گزینه ی مناسب‌تری است.

 

۷ نکته مهم برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه:

۱- موقع ست کردن لباس لازم نیست که حتما رنگ لباس‌ها دقیقا یکرنگ و همرنگ باشند، این نکته فقط برای برخی از استایل‌ها زیباست و برای هر لباس و استایلی کارآمد نیست. به‌جای همرنگ انخاب کردن کفش و لباس‌ها که کار بسیار سختی هم هست از رنگ‌های هم‌طیف یا مدل‌هایی که هماهنگی بیشتر با لباس‌تان دارند استفاده کنید.

مثلا هنگام پوشیدن یک لباس شطرنجی اصلا نباید کفشی با این طرح را همراه با آن بپوشید، بلکه می توانید با پوشیدن کفشی با رنگ خنثی مانند نقره ای به استایل خود زیبایی ببخشید.

۲- کفش‌های اسپرت و کلاسیک هیچ‌وقت محبوبیت خود را از دست نمی‌دهند. پس هر خانمی باید یک جفت از این مدل کفش را در کمدش داشته باشد.

۳- کفش‌های ورزشی و شیک را خریداری نمایید: توجه داشته باشید که همه کفش‌های اسپرت برای ورزش کردن و پیاده روی طراحی نشده اند، بلکه بسیاری از کمپانی‌های تولید کفش به ساخت کفش‌هایی زیبا، شیک و منحصربه‌فرد پرداخته اند. پس بهتر است برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه از این مدل‌ها استفاده کنید که در ساخت آن‌ها از چرم، پولک و نگین استفاده شده است.

۴- کفش‌های خود را تمیز نگه‌دارید: یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین مدل‌ها برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه، کفش‌های اسپرت سفید رنگ هستند، زیرا با اکثر لباس‌ها قابلیت ست شدن دارند. برای مثال به راحتی می توان آن‌ها را با یک لباس تک رنگ، طرح‌دار یا راه راه ست کرد، اما فقط کفش‌های سفید برای این مدل ست کردن‌ها قابل استفاده هستند نه کفش‌هایی که یک زمانی سفید بودند و الان به خاکستری تغییر رنگ داده اند. تمیز نگه داشتن کفش‌های سفید برای داشتن ظاهری جذاب و شیک نکته‌ای بسیار مهم می‌باشد که اگر رعایت نکنید، ظاهر نامناسبی را برای شما خواهد ساخت.

۵- در دنیای مد سبک‌ها و استایل‌های متفاوتی مانند استایل شهری، رمانتیک، دراماتیک و نچرال وجود دارد که بسته به موقعیت و تیپ شخصیتی هر فرد باید تیپ و استایل مناسب را انتخاب کند.

۶- هنگام ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه، اگر در نظر دارید کفش‌های رنگی بپوشید بهتر است لباسی که انتخاب می‌کنید رنگی خنثی داشته باشد؛ مثلا کفش اسپرت صورتی رنگ را می‌توانید با لباسی سفید رنگ بپوشید.

۷- هنگام پوشیدن جوراب بهتر است جوراب های کوتاه‌تر را انتخاب نمایید و از نظر رنگ نیز اگر رنگ جوراب با رنگ کفش هماهنگ باشد یا حالتی خنثی داشته باشد جلوه زیباتری خواهد داشت، دلیل انتخاب جوراب های کوتاه، بلندتر نشان دادن پاهای شما است.

 

راهنمای جامع رنگ شناسی فصل‌ها برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه:

رنگ‌ها را معمولا به سه دسته ی گرم، سرد و خنثی تقسیم می‌کنند:

رنگ‌های گرم: زرد، نارنجی، قرمز، سبز چمنی، ارغوانی، طلایی، کرم و…

رنگ‌های سرد: سبز، نیلی، بنفش، فیروزه‌ای، سبز متمایل به آبی، طوسی و…

رنگ‌های خنثی: مشکی، سفید، قهوه‌ای، بژ، نقره‌ای و…

برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه، تنها دانستن این‌که کدام رنگ گرم است و کدام رنگ سرد کافی نیست و خیلی کمکی به شما نمی‌کند، چراکه هر کدام از رنگ‌ها همراه خو موجی از احساسات گوناگون را به همراه دارند و پیام‌هایی را به دیگران ارسال می‌کنند. رنگ‌ها برای خودشان دنیای پیچیده‌ای دارند و اهمیت آن‌ها آنقدر زیاد است که با استفاده از روان‌شناسی رنگ‌ها می‌توان به خیلی از لایه‌های شخصیتی افراد هم پی برد. پس نباید رنگ‌ها را دست کم بگیرید و بدون توجه به نکات مهم هر رنگی را دم دستتان بود بپوشید.

ترکیب سیاه و سفید ترکیبی برای تمامی فصل‌ها

ترکیب سیاه و سفید از آن دسته ترکیب‌های زیبا، جذاب و بدون محدودیت و قابل استفاده در هر فصل سال است. هر کدام از رنگ‌های سفید و سیاه به تنهایی قابلیت ست شدن با اکثر رنگ‌ها را دارند اما ترکیب این دو رنگ در کنار یک رنگ شاد و پررنگ مثل قرمز یک انتخاب بی‌اندازه زیبا و جذاب است. تضادی که رنگ‌های سفید و مشکی دارند در کنار یک رنگ دیگر باعث می‌شود رنگ سوم در عین این‌که به خوبی جلوه می‌کند (به خاطر وجود رنگ سفید) زیاد در چشم نباشد و تندی آن چشم را نزند (به دلیل قرار گرفتن کنار رنگ مشکی.)

 جذابیت خطرناک با قرمز

قرمز پرانرژی ترین رنگ است و به خوبی این انرژی را به دیگران منتقل کرده و چشم‌ها را به دنبال خود می‌کشاند. اگر برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه می‌خواهید از رنگ قرمز استفاده کنید باید بدانید در کنار رنگ قرمز بهتر است از یک رنگ خنثی استفاده کنید تا رنگ قرمز بتواند به خوبی جلوه کند. هیچ‌وقت برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه از چندین آیتم با طیف رنگ قرمز در کنار هم استفاده نکنید. سفید، مشکی، نقره‌ای، طوسی، کرم، آبی و زرد متمایل به نارنجی بهترین رنگ‌های مناسب برای ست کردن با رنگ قرمز هستند.

آبی، موج آرامش دریا

طیف روشن رنگ آبی از آرامش‌بخش ترین رنگ‌ها هستند که وجود آن‌ها در استایل شما دقیقا همین حس آرامش را به دیگران منتقل می‌کند. برای استفاده از رنگ آبی در ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه خود بهترین مکمل‌ رنگ سفید است. رنگ‌های دیگر مانند کرم، نارنجی، زرد، بادمجانی و سرخابی استایل شما را از آن آرامش دور می‌کند و زیبایی در عین سرزندگی را در تیپ شما به وجود می‌آورد.

حس زندگی با رنگ سبز

رنگ سبز با حس خوبی که برای افراد به وجود می‌آورد رنگ به درد بخوری است که هر خانمی باید در میان لباس‌ها و کفش‌هایش از طیف رنگ سبز حتما داشته باشد. خوشبختانه رنگ سبز از آن دسته رنگ‌هایی است که با استفاده از آن در ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه خود مشکل چندانی ندارید و با اغلب رنگ‌ها مثل سفید، مشکی، آبی، قرمز، زرد و حتی انواع رنگ سبز موجود در طیف خودش قابلیت ست شدن دارد.

سلطنتی با شکوه با رنگ بنفش

رنگ بنفش یک رنگ خاص است که هر کسی از آن استفاده نمی‌کند و همین امر آن را به یک رنگ خاص تبدیل کرده است. برای استفاده از رنگ بنفش برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه می‌توانید از سایه تیره و سایه روشن خود رنگ بنفش استفاده کنید. البته ترکیب سفید با بنفش برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه یک ترکیب با جذابیت بی‌انتهاست.

اگر به دایره رنگ‌ها نگاهی بیندازیدمی‌بینید که رنگ زرد مکمل بنفش است اما برای ترکیب رنگ بنفش و زرد باید دقت کنید رنگ زرد خیلی تند نباشد و فقط یک رنگ زرد همراه با یک رنگ از میان طیف رنگ بنفش را باید انتخاب کرده و با هم ست نمایید.

 

مهمترین نکات ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه

 انتخاب رنگ اصلی

رنگ اصلی مربوط به لباس شما می‌شود که در نگاه اول به چشم می‌آید. برای انتخاب آن بهتر است رنگی را انتخاب کنید که با طیف وسیع‌تری از رنگ‌های دیگر بتوانید آن را ست کنید. معمولا برای رنگ زمینه و اصلی از رنگ‌های تیره و خنثی بهترین انتخاب هستند چون با استفاده از آن‌ها انتخاب‌های بیشتری برای ست کردن خواهید داشت. البته می‌توانید از رنگ‌های روشن هم به عنوان رنگ زمینه استفاده کنید اما باید بدانید که رنگ‌های روشن جلب توجه بیشتری می‌کنند و به اصطلاح تو چشم‌تر هستند.

اگر انتخاب شما برای رنگ اصلی رنگی خنثی یا تیره است، برای ست کردن دیگر لباس‌ها و اکسسوری‌ها بهتر است از رنگ‌های گرم و پررنگ و تا حدی جیغ استفاده کنید تا استایل‌تان بی روح نباشد، اما توصیه می‌کنم تا حد امکان  از رنگ‌های جیغ و تند به عنوان رنگ زمینه لباستان استفاده نکنید. چراکه این رنگ‌ها در یک نگاه دیگران را جذب می‌کنند اما خیلی زود خسته کننده می‌شوند و چشم را می‌زنند.

مهم‌ترین نکته برای انتخاب رنگ‌های روشن به عنوان رنگ زمینه این است که تا جایی که می‌توانید رنگ‌هایی ملایم مثل رنگ سفید، کرم، زرد ملایم و…. را انتخاب کنید. برای ست کردن در کنار آن‌ها هم می‌توانید از  از رنگ‌هایی تیره مثل سورمه‌ای، مشکی، قهوه‌ای و… استفاده کنید هم رنگ‌های شادتر مثل قرمز، سرخابی، نارنجی و… . البته ترکیب رنگ‌های روشن و خنثی با یکدیگر از ترندهای پر طرفدار در چندسال اخیر است که زیبایی و جذابیت خاص خودش را هم دارد.

استایل‌تان را شلوغ نکنید

خانم‌ها برای حاضر شدن لباس و لوازم بیشتری نسبت به آقایان برای پوشیدن و ست کردن دارند. کیف، کفش، بلوز، شلوار، مانتو، شال یا روسری، جوراب و گاها کمربند و اکسسوری‌های خاص دخترانه عضو ثابت لباس‌های خانم‌ها می‌باشند. نکته‌ای که برای ست کردن باید حتما رعایت شود این است که تمامی این لباس‌ها و لوازم‌ها باید در یک طیف رنگ باشند و برای ست کردن آن‌ها با هم بیشتر از ۳ رنگ استفاده نشود. اگر از تعداد زیادی رنگ در تیپ و استایل خود استفاده کنید فقط باعث شلوغ شدن تیپ خود شده‌اید و زیبایی را از خود می‌گیرید. همچنین باید طوری رنگ‌ها را انتخاب کنید تا با نگاه کردن به آن‌ها پیوستگی میان‌شان مشهود باشد.

استفاده از لباس طرح‌دار برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه

هیچ‌وقت لباس‌هایی با طرح شلوغ و رنگ‌هایی تند را با هم نپوشید. در انتخاب لباس‌های طرح‌دار باید دقت بیشتری به خرج دهید چون این مدل لباس‌ها همان‌طور که می‌توانند به زیبایی تیپ و استایل شما بیفزایند، اگر با لباس‌های نادرستی ست شوند کاملا یرعکس عمل می‌کنند. بهترین نوع ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه برای لباس‌های طرح‌دار و شلوغ به این شکل است که فقط یکی از لباس‌هایتان را طرح‌دار انتخاب کنید و دیگر لباس‌ها، کفش و اکسسوری‌ها را ساده انتخاب کرده و فقط با رنگ‌ زمینه موجود در لباس اصلی ست کنید.

برای مثال اگر مانتوی شما طرح‌دار و پر از رنگ‌های شاد و تندی مثل قرمز، زرد، نارنجی و…. است، کیف و کفش و شال‌تان را همرنگ هم و ساده انتخاب کنید. شلوغی بیش از حد لباس‌ها و زیاد استفاده کردن از رنگ‌های تند و جیغ فقط ظاهر شما را مثل یک تابلو بزرگ پر از رنگ می‌کند که تنها برای چند ثانیه توجه افراد را به خود جلب می‌کند و نگاه کردن بیشتر چشم را می‌زند.

از اکسسوری‌ها غافل نشوید

خوشبختانه انواع اکسسوری‌های زنانه  و زیبایی که وجود دارند کار ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه را برای خانم‌ها بسیار بسیار راحت کرده‌اند. خانم‌های شیک‌پوش به خوبی از این موضوع آگاه هستند و با ست کردن درست اکسسوری‌ها با لباس‌شان استایل بی‌نظیری برای خود می‌سازند. البته استفاده از اکسسوری‌ها قواعد خاص خودشان را دارند برای مثال مهم‌ترین نکته برای برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه همراه با اکسسوری‌ها باید در نظر داشته باشید هم طیف بودن رنگ آن‌ها با یکدیگر است.

این اصرار زیاد برای دقت در انتخاب رنگ‌ها و یک طیف بودن آن‌ها برای این است که در نگاه اول اگر هر کدام از لباس‌ها و اکسسوری‌های شما یک رنگ جداگانه داشته باشد، هیچ زیبایی بصری برای دیگران ایجاد نمی‌کند.

شما می‌توانید رنگ  عینک آفتابی، ساعت، کلاه، گوشواره، تل و گل‌سر ، کمربند، بند کیف و دیگر اکسسوری‌های را با رنگ زمینه لباس خود ست کنید. نکته‌ای که باعث خوشتیپ‌تر شدن شما می‌شود این است که اگر لباس شما طرح شلوغ با رنگ‌های شاد دارد نیازی به استفاده از اکسسوری‌ها ندارید، اما اگر لباس شما ساده است برای جلوه بیشتر می‌توانید از اکسسوری‌هایی با رنگ شاد و انرژی بخش برای جبران سادگی لباس‌های خود کمک بگیرید.

برای تیپ‌های اسپرت اکسسوری‌های اسپرت و بدلی زیادی وجود دارند که بهترین انتخاب برای استایل اسپرت هستند و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اگر هم طلا و جواهرات انتخاب شما هستند، برای استفاده از آن‌ها فراموش نکنید که طلای نقره‌ای و طلایی را هیچ‌وقت با هم استفاده نکنید.

همیشه نیازی به خلاقیت ندارید

به طور کلی ست کردن هر چیزی از کفش اسپرت با استایل زنانه تا حتی ست کردن رنگ مبل و فرش منزل یک کار خلاقانه است و به سلیقه شخصی هر کسی برمی‌گردد. با این‌که با ست کردن زیباتر به نظر می‌رسید و احساس بهتری دارید، اما حقیقت این هست که ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه  یک کار وقت گیر است.  گاهی پیش می‌آید برای رفتن به جایی عجله دارید یا اصلا حوصله وقت گذاشتن برای گشتن و ست کردن ندارید در این مواقع لازم نیست هرچیزی که جلوی دستتان آمد را بپوشید. بهتر است در چنین مواقعی از استایل‌هایی که امتحان شده اند و زیبایی آن‌ها ثابت شده استفاده کنید.

حقیقتی که در دنیای مد وجود دارد این است که هر روز یک استایل تازه، یک نوع خاص از تیپ زدن و ست کردن مد می‌شود و خیلی زود هم عمر این جور ست کردن‌ها به پایان می‌رسد و دیگر قابل استفاده نیستند. اما برخی از تیپ و استایل‌ها هستند که از چندین سال قبل وجود داشته اند و هنوز هم با وجود این همه تنوع، زیبا و جذاب هستند.

برای مثال تی‌شرت رنگی با شلوار مشکی و کالج‌های همرنگ تی‌شرت و یا شومیز اسپرت با شلوار جین و کتانی از این دسته لباس‌ها هستند. اگر روزی زمان و یا حوصله انتخاب خلاقانه را نداشتید، برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه خود از این لباس‌ها استفاده کنید تا مثل همیشه شیک و خوش تیپ باشید.

ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه برای مهمانی

شاید فکر کنید برای مهمانی‌ها همیشه به لباس‌های مجلسی و کفش‌های پاشنه بلند و در کل استایل رسمی نیاز دارید اما این‌طور نیست. بسیاری از مهمانی‌ها اصلا تم رسمی ندارند. برای مثال در  یک تولد دوستانه و یا دورهمی عصرانه هیچ کس تیپ رسمی ندارد. برای این مهمانی‌ها فقط ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه به کار می‌آید. امروزه آنقدر تنوع کفش‌های اسپرت زیاد شده و برای هر استایلی کفش اسپرت مناسبش تولید شده که حتی خیلی از افراد در مهمانی‌های نیمه رسمی‌شان هم پوشیدن و ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه را ترجیح می‌دهند.

راحتی در عین زیبایی راز کفش‌های اسپرت است که باعث شده جزو پرطرفدارترین انواع کفش‌ها در سراسر جهان شناخته شوند. پس اگر به یک مهمانی با تم اسپرت و یا مهمانی دوستانه و دورهمی غیر رسمی دعوت شدید، دیگر لازم نیست برای انتخاب لباس دچار تردید شوید. یک استایل زنانه همراه با کفش اسپرت برای چنین مواقعی بهترین انتخاب ممکن است. پس به سراغ کمدتان بروید و برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه به دنبال بهترین کفش و لباس خود بگردید.

حتما تا الان متوجه اهمیت کفش‌ها در تیپ و استایل زنانه شده‌اید. کفش‌ها برای داشتن یک تیپ و استایل جذاب و بی‌نقص و به خصوص برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه بسیار مهم هستند. چراکه در این استایل تمام زیبایی و جذابیت به مدل کفش‌ها بستگی دارد. اما مهم‌ترین نکته در ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه خریدن کفش‌هایی زیبا و متناسب با لباس‌ها می‌باشد. اگر برای خریدن کفش اسپرت زیبا و مناسب با استایل زنانه خود به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید که همه مدل کفشی داشته باشد، ادامه مقاله را حتما مطالعه کنید.

کفش اسپرت زنانه از کجا بخریم؟

دیگر زمان آن‌که برای خرید کفش بخواهید به بازار و یا پاساژها بروید و ساعت‌ها و یا حتی روزها خودتان را درگیر پیدا کردن کفش مورد نظرتان کنید، گذشته است. پیشرفت تکنولوژی و اینترنت باعث شده هر کاری حتی خرید لوازمی مانند کفش‌ها بسیار راحت‌تر از گذشته باشد و با چند کلیک ساده بتوانید صاحت زیباترین و به‌روزترین کفش‌های دنیا شوید.

از آن‌جایی که تاثیر کفش‌ها در  استایل و ظاهر افراد غیر قابل انکار است و با توجه به این‌که ما امروزه در دنیای مد و زیبایی زندگی می‌کنیم، اگر شما یک خانم باسلیقه باشید که به تیپ و ظاهرتان اهمیت می‌دهید حتما به تعداد زیادی کفش برای انواع استایل‌ها و ست کردن‌هایتان نیاز خواهید داشت.

با تولید انواع مدل‌های متنوع کفش‌ها در انواع رنگ‌ها و با طراحی‌های زیبایی که دارند، کار انتخاب از میان آن‌ها برای افراد به خصوص خانم‌ها سخت شده است. بهترین راه برای خرید این است که به فروشگاهی مراجعه کنید که تمامی مدل‌های به‌روز و جدید را در کنار مدل‌های کلاسیکی که هیچ موقع قدیمی نمی‌شند، داشته باشد و بتواند پاسخگوی هر طیف مشتری با هر سلیقه‌ای باشد.

البته پیدا کردن چنین فروشگاهی کار چندان آسانی نیست، اما ما به شما چنین فروشگاهی که همه مدل کفشی را داشته باشد و مهم‌تر از آن امکان خرید غیر حضوری و مشاهده و مقایسه کفش‌ها را برای شما فراهم کند را معرفی خواهیم کرد.

فروشگاه کفش ونکاس همان فروشگاهی‌ست که شما را از هر فروشگاه کفش دیگری بی‌نیاز خواهد کرد. فروشگاه کفش ونکاس دارای متنوع‌ترین انواع کفش‌های اسپرت در تمامی مدل‌ها و رنگ‌ها می‌باشد که به راحتی می‌توانید از میان آن کفش‌ها بهترین مدل را برای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه خود انتخاب کنید.

اگر به یک مهمانی اسپرت دعوت شده‌اید، یک قرار دوستانه دارید، قرار است به مسافرت بروید و یا در هر موقعیت دیگری قرار گرفتید که نیاز یه کفش‌هایی اسپرت و زیبابرای ست کردن کفش اسپرت با استایل زنانه داشتید، کافی‌ست به سایت ونکاس مراجعه کنید و یا در کانال تلگرامی آن عضو شوید تا به راحتی کفش‌ها را مشاهده و مقایسه کنید و بدون این‌که از خانه بیرون بیایید صاحب کفش‌های مورد نظرتان شوید.

 

 

۴.۹/۵ - (۱۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.