09355542795 info@venkas.ir 9 صبح الی 9 شب

کانال فروش کفش‌ اسپرت زنانه و مردانه

یکی از بهترین راه‌های خرید و فروش کفش اسپرت، استفاده از کانال فروش کفش اسپرت می‌باشد. این کانال‌ها قیمت، کیفیت و حتی برند‌های متنوعی را به فروش می‌رسانند. از این رو لازم است دقت کافی هنگام استفاده از آن‌ها را داشته باشید.
چالش‌های متنوعی پیش روی یک فروشگاه اینترنتی به خصوص فروشگاه‌های کفش هستند. اما مهم‌ترین این چالش‌ها جلب اعتماد مشتریان می‌باشد.
یکی دیگر این چالش‌ها انتخاب برندها و مدل‌هایی است که قصد دارید در فروشگاه یا کانال تلگرامی خود به فروش برسانید. اگر هر مدلی به دست آمد آن را انتشار دهید به زودی مشکلات بسیاری گریبان گیر شما و کسب و کارتان می‌شود.
ونکاس یکی از فروشگاه‌هایی است که راه حل بسیاری از مشکلات کسب و کارهای مبتنی بر کفش می‌باشد. این فروشگاه و کانال تلگرامی اقدام به فروش عمده کفش و متعلقات آن می‌کند.
اگر شما نیز یک فروشنده خرد کفش هستید مشکلات مربوط به محصولات را با ونکاس فراموش خواهید کرد. چرا که این فروشگاه کفش‌های با کیفیت، با قیمت مناسب و در بهترین وضعیت را به شما عرضه می‌کند.
ونکاس به مشتریان خود اهمیت می‌دهد. آنقدر که مقالات آموزشی بسیاری را برای انتخاب و افزایش کیفیت فروشگاه شما در نظر گرفته است. در ادامه شما را با مهم‌ترین دلایلی که یک فروشگاه کفش اسپرت موفق است آشنا می‌کند.
کانال فروش کفش اسپرت شما کجاست؟
اگر می‌خواهید یک کسب و کار پر سود داشته باشید ابتدا باید بدانید مکان کسب و کار شما کجاست. حتی اگر به صورت آنلاین فعالیت می‌کنید باید بدانید از کدام رسانه و کانال فروش استفاده می‌کنید.
فروشندگان محلی ترجیح می‌دهند یک مغازه داشته باشند که تنها در آن اقدام به فروش کنند. باید گفت این ایده از آینده اندیشی به دور است. چرا که امروز تمام فروشگاه‌ها باید به سوی آنلاین شدن پیش روند.
حال فرض کنیم یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کردید. از کدام شبکه اجتماعی و رسانه آنلاین استفاده می‌کنید؟ تنها به استفاده از یک شبکه اجتماعی بسنده می‌کنید؟
باید گفت این کاملاً وابسته به کسب و کار شماست. برای مثال ونکاس یک کانال فروش کفش اسپرت و مجلسی دارد که در تلگرام راه اندازی شده است. این کانال در کنار سایتی که مشاهده می‌کنید برای این کسب و کار کافی است. چرا که ونکاس یک عمده فروش است که ارتباطات محدود‌تری با مخاطبان خود دارد.
اما شما اگر اقدام به خرده فروشی می‌کنید لازم است در چند شبکه اجتماعی مختلف و رسانه گوناگون فعالیت کنید. چرا که شما نیاز به دیده شدن توسط مخاطبان دارید.
یکی دیگر از مزایایی که فروشندگان آنلاین باید به آن توجه داشته باشند گستردگی فروشگاه است. یک کانال فروش کفش اسپرت تنها محدود به یک استان یا شهر نمی‌شود.
این کانال‌ها مخاطبانی از سراسر کشور دارند. بنابراین باید امکان خرید را برای آن‌ها نیز فراهم کنید. کسب و کارهای بسیاری هستند که با قرارداد حل کردن این مشکل را بر عهده می‌گیرند. در انتخاب آن‌ها دقت کافی به خرج دهید.
چشم انداز یک کانال فروش کفش اسپرت
افرادی که به شما می‌گویند نمی‌توانید در این دنیا تغییراتی ایجاد کنید، سه گروه هستند. گروه اول کسانی که از تلاش برای امتحان کردن می‌ترسند هستند. گروه دوم، آن‌هایی که از موفق شدن شما می‌ترسند. گروه سوم نیز شمایی هستید که هدف و چشم انداز مشخصی ندارید!
هدف یک کسب و کار هرچه که باشد باید مشخص باشد. هدف‌های بزرگ و کوچک کسب و کار شما نیز باید مشخص و روشن باشند.
هدف‌ها هستند که مسیر را مشخص می‌کنند. مسیر اینکه یک کانال فروش کفش اسپرت از کجا شروع می‌شود را شما تعیین می‌کنید. اما پایان آن را هدف شماست که مشخص می‌کند.
در واقع مسیر آن را نیز هدف شماست که تعیین می‌کند. آیا چشم اندازی بین المللی دارید؟ پس همین امروز شروع کنید و در زبان انگلیسی ماهر شوید. همین امروز زمانی است که باید مقالات انگلیسی سایت یا کانال خود را نیز آماده کنید.
در گام اول تعیین هدف باید رویا پرداز باشید اما در گام‌های بعدی واقع بینی بیشتر به درد کسب و کارهای خرده فروشی می‌خورد. چرا که به قول امام علی در پایان خطبه۲۸ نهج البلاغه ترسناک‌ترین چیزى را که بر شما از آن بیمناکم دو چیز است: هواپرستى و آرزوهاى دراز.
پس اهداف یک کانال فروش کفش اسپرت نیز باید مشخص باشند. اما نه اینکه به امید‌های واهی و هدف‌های دراز دل بند باشید. این بدان معنی است که باید هدف‌های کوتاه مدت و مشخص نیز داشته باشید.
باید بدانید کسب و کار شما در سال مثلاً هفتم باید در کجا قرار گرفته باشد. اکنون در کجاست. چه مسیری را باید طی کند تا به هدف میان مدت خود برسد.
کانال فروش کفش اسپرت نیز باید پیش بینی داشته باشد!
یک کانال خوب می‌داند در آینده ممکن است چه مشکلاتی برای او ایجاد شود. این کسب و کار منتظر نمی‌ماند تا مشکل به سراغ او بیاید.
در واقع هر کسب و کاری در دنیای امروز نیاز دارد مشکلات آینده خود را بداند. درست است که ریچارد بردنسون آمریکایی می‌گوید: هیچ وقت با پیروی از قواعد، راه رفتن را یاد نخواهید گرفت. تنها زمانی که خود شروع کنید و بارها و بارها زمین بخورید می‌توانید راه رفتن را یاد بگیرید.
اما این بدان معنی نیست که نباید قواعد راه رفتن را یاد گرفت. در واقع همانند این است که بخواهید چشم بسته روی طنابی روی یک دره راه بروید! یک کانال فروش کفش اسپرت می‌داند این کار چقدر خطرناک است.
از جمله مشکلاتی که ممکن بود برای کانال‌های تلگرامی ایجاد شود؛ فیلتر شدن آن‌ها بود. کسب و کارهایی که این مشکل را پیش بینی کرده بودند توانستند خود را از خطر ورشکستگی نجات دهند. در حالی که کسب و کارهایی که این پیش بینی را نداشتند به قهقرا رفتند!
از جمله مشکلات دیگری که ممکن است در این راه مانع راه کسب و کار شما شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
هک شدن
از بین رفتن تصاویر در اثر نوسان برق یا غیره
روی کار آمدن یک رقیب جدید
و…
اما مشکلات دیگری هم هستند که کانال فروش کفش اسپرت و مجلسی باید بتواند به خوبی از پس آن‌ها بربیاید. از جمله آن‌ها می‌توان به بحث امور مالی اشاره کرد.
امور مالی کانال فروش کفش اسپرت، راه‌ها و چالش‌ها
امور مالی در ابتدای کار
درست است که راه اندازی یک کانال فروش در بحث امور مالی در ابتدای کار بسیار ساده‌تر از کسب و کارهای دیگر است. اما باید به ملزومات شروع کار این کانال‌ها و زیر ساخت‌های آن‌ها نیز توجه کافی داشت.
یک کسب و کار آنلاین خوب نیاز به یک ادمین یا مدیر شبکه‌های اجتماعی خوب دارد. یک ادمین خوب هم ویژگی‌های بسیاری دارد. اما آنچه در این قسمت باید در نظر داشته باشید حقوق ادمین کانال فروش کفش اسپرت یا مجلسی خود است.
شما باید آمادگی این را داشته باشید که تا چند ماه فروشتان صفر باشد. پس باید آماده باشید حقوق ادمین، عکاس و… را تا چند ماه خودتان پرداخت کنید.
تهیه اولیه محصولات نیاز هر کسب و کاری است. کسب و کارهای آنلاین نیز نیاز دارند در ابتدای کار این هزینه زیاد به نظر می‌رسد. همچنین انتخاب اینکه از کجا محصولات خود را تعمین کنید مشکل است.
ونکاس یکی از فروشگاه ‌های عمده کفش است که می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند. این فروشگاه بهترین کیفیت ممکن را به شما عرضه می‌کند. در نتیجه کیفیت و تنوع مدل‌های آن است که می‌توانید زمان خواب کسب و کارتان را کاهش دهید.
امور مالی حین فروش
شما باید بتوانید از نرم افزارهای حسابداری به خوبی استفاده کنید. یک کانال فروش کفش خوب می‌داند که استفاده از حسابدار‌های دفتری متعلق به گذشته است.
اگر آینده‌‌ای روشن و بزرگ برای کسب و کارتان در نظر دارید بهتر است یک حسابدار کار کشته که کار با انواع نرم افزارهای حسابداری را می‌داند استخدام کنید.
از سوی دیگر باید لحظه به لحظه فروش خود را ثبت و ارزیابی کنید. از جمله اطلاعاتی که باید در این مسیر به روز داشته باشید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
اجناس خریداری شده به تفکیک رنگ، جنس، نوع و…
اجناس به فروش رفته به تفکیک رنگ، نوع، جنس و…
سود حاصل از فروش هر مدل کفش
بدهی‌ها
تاریخ و زمان چک‌ها
تعداد سفارشاتی که باید آماده شوند.
تعداد اجناسی که از گذشته در انبار مانده است
تعداد اجناسی که به تازگی خریداری شده و در انبار است.
ظرفیت خالی انبار
و…
امور مالی در زمان تغییر مدیریت
همه چیز عوض می‌شود اگر شاه تغییر کند! در دنیای کسب و کار آنلاین شما نیز مدیر همانند شاه حکومت می‌کند. زمانی که مدیر اصلی تغییر کند؛ احتمال تغییر در همه چیز هست.
بنابراین اگر تمایل داشتید کانال فروش کفش اسپرت خود را به فروش برسانید باید از چند و چون این کار آگاه باشید. باید بدانید کدام اطلاعات برای زمان مدیریت شما بوده و کدام اطلاعات را باید به مدیر جدید ارائه کنید.
یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که باید در اختیار مدیر بعدی قرار گیرد؛ اطلاعات امور مالی می‌باشد. باید تمام مواردی که در بالا آورده شده است را به همراه اطلاعات اضافی و تجربیات خود در اختیار مدیر بعدی قرار دهید.
توصیه می‌شود تغییر مدیر طی بازه زمانی طولانی صورت گیرد. چرا که اطلاعاتی که باید رد و بدل شوند بسیار است. نمی‌شود که یک کسب و کار امشب تصمیم بگیرد و فردا مدیر آن تغییر کند!
تصاویر؛ چشمان کانال فروش کفش اسپرت
به طور کلی در دنیای اینترنت چون مشتری حضور فیزیکی ندارد تصاویر همانند چشمان او عمل می‌کنند. در واقع تصاویر و مدیایی که در رسانه خود به کار می‌برید همه آن چیزی است که مشتری از کسب و کار شما به خاطر می‌آورد.
برای اینکه بهترین تصاویر و در واقع بهترین دریچه به مشتریان داشته باشید توصیه می‌شود از یک عکاس حرفه‌‌ای کمک بگیرید. برخی کسب و کار‌ها خودشان عکاسی می‌کنند.
این کار کاملاً غیر حرفه‌‌ای است. چرا که عکاسی شخصی با عکاسی تجاری به طور کامل متفاوت است. از سوی دیگر کیفیت عکاسی یک عکاس حرفه‌‌ای با دوربین حرفه‌‌ای به طور کامل با کیفیت عکاسی و دوربین گوشی شما متفاوت است.
ادیت عکس نیز مساله‌‌ای بسیار مهم است. حتی اگر بهترین عکاس دنیا را نیز به کار بگیرید نمی‌توانید یک کانال فروش کفش اسپرت موفق داشته باشید. مگر اینکه ادیت عکس خوبی داشته باشید.
توصیه می‌شود در فرآیند ادیت تصویر لگو خود را نیز کنار عکس‌ها درج کنید. چرا که این کار به روند برندسازی شما در ذهن مشتری نیز کمک می‌کند.
استفاده از فیلم‌های لایو در کانال‌های فروش آنلاین می‌تواند تاثیر به سزایی داشته باشد. چرا که مشتری تمایل دارد واقعیت‌ها را ببیند. با استفاده از لایو‌ها و فیلم‌های مختلف که به روش رئال گرفته می‌شوند می‌توانید این نیاز را برآورده سازید.
کانال فروش کفش اسپرت هم نیاز به مشتری شناسی دارد؟
هر کسب و کاری در هر کجای دنیا که باشد باید مشتریان خود را بشناسد. این مورد به ابتدای کار منتهی نمی‌شود. بلکه باید در تمام روند کار مشتریان خود را به خوبی بشناسید.
مشتری قلب هر کسب و کاری به شمار می‌رود. به نظر شما اگر انسان نتواند به خوبی قلب خود را نشناسد می‌تواند به سلامت از پیچ و خم‌های زندگی عبور کند؟
تعامل با مشتری نیز در هر کسب و کاری مهم است. در کسب و کارهای اینترنتی این تعامل هر چه بیشتر و مثبت‌تر باشد می‌تواند تاثیر بهتری روی روند خرید و پیشنهاد مشتری داشته باشید.
شما باید بدانید هر مشتری که از کانال فروش کفش اسپرت و مجلسی شما خرید می‌کند یک بیلبورد متحرک است! او نماینده کسب و کار شما در میان مردم است.
احساسی که مشتری از شما دریافت می‌کند بسیار مهم است. خوب حرف زدن در فضای مجازی یک اصل مهم برای ادمین‌های کسب و کار‌ها به شمار می‌رود. این افراد باید بتوانند همانطور که واضح و زیبا سخن می‌گویند آن را در فضای مجازی نیز انتقال دهند.
پاسخگویی به موقع می‌تواد اعتماد مشتری به کسب شما را به صورت خیره کننده‌‌ای افزایش دهد. برای مثال نظراتی که شما در انتهای مقالات ونکاس قرار می‌دهید در اولین فرصت خوانده و پاسخگویی می‌شود.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.