09355542795 info@venkas.ir 9 صبح الی 9 شب

کفش عمده اسپرت و هر آنچه باید بدانید!

تاثیر کفش بر سلامت انکار نشدنی است. انتخاب کفش خوب از اهمیت زیادی برخوردار است، چون در صورتی که از کفش نامناسب استفاده کنید، خیلی زود متوجه آسیب‌‌های زیان آور آن بر سلامتی تان خواهید شد.

خرید کفش اسپرت، بر خلاف آنچه به نظر می‌رسد اصلا کار کم اهمیت و پیش پا افتاده ای نیست، برعکس دقت و توجه زیادی می‌خواهد. این اهمیت زمانی بیشتر می‌شود که بخواهید کفش عمده اسپرت بخرید، چون ادامه حیات کسب و کارتان به همین خرید کفش عمده برمی‌گردد.

در خرید کفش نکات زیادی وجود دارد که باید حتما به آن‌ها توجه کنید. نکاتی نظیر شناخت ساختار پای خود، انتخاب مدل مناسب و راحت، انتخاب سایز درست، دقت به جنس رویه و زیره کفش  و حتی انتخاب زمان مناسب برای خرید کفش.

عوارض پوشیدن کفش نامناسب چیست؟

 

کفش نامناسب عوارض زیادی بر اندام‌های مختلف بدن دارد که برخی از شایع ترین آن‌هارا نام می‌بریم.

  • کج شدن شست پا
  • ایجاد درد در پاشنه پا
  • بد شکل شدن انگشتان پا
  • ایجاد پینه، میخچه و تاول در پا
  • ورم کردن پا
  • ایجاد کردن زخم در افراد دارای دیابت
  • فرو رفتن ناخن در گوشت

همان طور که دیدید خرید و استفاده یک کفش نامناسب چه آسیب‌هایی را به دنبال خود خواهد آورد، پس از این به بعد برای حفظ سلامتی خودتان یا مشتری‌هایتان با نهایت دقت اقدام به خرید کفش کنید.

خرید کفش عمده اسپرت یکی از کارهایی است که هر کفش فروشی یا کفاشی نیاز به انجام آن دارد. اما فروشنده‌هایی که به تاثیر کفش در استایل افراد و به طور کلی شناخت کفش آشنا باشند می‌توانند فروش کفش کتانی و دیگر کفش‌ها را به خوبی انجام دهند.

از سوی دیگر یک کفش خوب ویژگی‌هایی دارد که باعث وابستگی مشتری به مغازه شما می‌شود. یک تبلیغ زنده بهتر از هزاران تبلیغ گران قیمت تاثیرگذار است. بنابراین بهتر است مشتریان خود را راضی نگه دارید تا هزینه زیادی برای تبلیغات بدهید.

مشتری به چند دلیل می‌تواند از شما خرید کند. اما تمام این دلایل در صورتی ممکن خواهد بود که خرید عمده کفش اسپرت و مجلسی را به خوبی انجام داده باشید.

چرا که شما باید پخش کننده بهترین کفش‌های ممکن باشید. در این راستا توصیه شده است برای خرید کفش عمده اسپرت به کانال تلگرامی ونکاس مراجعه کنید.

البته این کانال تلگرامی مدل‌های متنوعی از کفش‌های اسپرت، مجلسی، روزمره، ورزشی و… ارائه می‌کند. شما می‌توانید براساس نیاز و کاربری مغازه هر کدام را که تمایل داشتید انتخاب کنید. روند سفارش ساده یکی از مهم‌ترین مزایای این گروه است.

کفش یکی از مهم‌ترین مواردی است که کثیف یا زشت بودن آن می‌تواند استایل شما را خراب کند. از سوی دیگر کفشی که با کاربرد آن مکان مناسب نباشد می‌تواند قلب دوم شما را بیازارد. از این رو در ادامه به تاثیر کفش در استایل شما می‌پردازیم.

تاثیر خرید کفش عمده اسپرت در استایل هر مکان

 

همانطور که هر نکته مکانی دارد؛ هر کفش هم مناسب هر مکانی خاص است. در صورتی که کفش اشتباهی را در مکان اشتباهی بپوشید؛ مشکلات بسیاری برای شما ایجاد می‌شود.

اولین مشکل زمانی است که هماهنگی میان پوشش‌های شما از بین می‌رود. خنده دار‌تر از کسی که با لباس مجلسی کفش اسپرت پوشیده است کیست؟

 

مشکل بعدی زمانی است که پاهای شما آزار می‌بیند. درست است که کفش کتانی و اسپرت کمترین میزان آسیب به پاها را دارند. اما اگر از آن‌ها هم در مکان درستی استفاده نشود؛ می‌توانند پاهای شما را ازرده کنند.

برای اینکه بدانید کدام کفش مناسب کدام مکان است باید با مدل‌های مختلف کفش آشنا باشید. اما فراموش نکنید تمام مدل‌های کفش را می‌توانید به صورت خرید کفش عمده اسپرت یا مجلسی از ونکاس تهیه کنید.

 

با کفش اسپرت جذاب و خوشتیپ باشیم

 

کفش‌های اسپرت اگر با لباس و تیپ مناسبی استفاده شوند، بهترین استایل را برای شما می‌سازند، مهم نیست چند سال داشته باشید، فقط باید راه و رسم ست کردن را بلد باشید.

مانتو‌های جلوباز، ساده و رسمی، مانتو اسپرت و بلند یا کوتاه و حتی مانتو کتی از انتخاب‌های مناسبی برای ست کردن با انواع کفش‌های اسپرت هستند.

همچنین هودی‌ها و ست لباس ورزشی با کفش مناسبشان استایل اسپرت و زیبایی به شما می‌دهند.

علاوه بر مدل، از نظر رنگ هم باید در ست کردن دقت کنید. لازم نیست همه چیز دقیقا رنگ هم باشند، همین که در یک طیف باشند هم کافی ست.

استفاده از اکسسوری‌های اسپرت و زیبایی که وجود دارند هم، همراه کفش اسپرت انتخاب خوبی به نظر می‌رسند.

خوشبختانه کفش‌های اسپرت آنقدر متنوع هستند که به راحتی می‌توانید آن‌هارا با لباس‌هایتان ست کنید، پس اصلا نگران این مورد نباشید.

 

کفش اسپرت

 

کفش اسپرت از آن دسته کفش‌هایی است که هر کسی حداقل چند جفت از انواع مختلف آن را در کمدش دارد.

این نوع از کفش‌ها به دلیل راحتی، سبکی، استاندارد بودن و داشتن طرح و رنگ‌های متنوع و زیبا از محبوبیت زیادی نزد افراد برخوردار هستند.

خوبی دیگر کفش‌های اسپرت این است که مطابق سلیقه و نیاز هر قشر و همه سنین ساخته می‌شوند.

یعنی از مدل‌های نوزادی و بچه ‌گانه تا مدل‌های مناسب افراد مسن در تنوع این مدل کفش‌ها وجود دارد، و هر کسی با هر شغل و هر میزان ساعتی که در روز نیاز به کفش دارد می‌تواند کفش اسپرت را انتحاب کند.

چه کسی که بیشتر ساعات روز را نشسته است یا کسی که مدام در حرکت و تکاپو می‌باشد، هیچ کدام از این دو فرد با استفاده از کفش اسپرت احساس خستگی و آزردگی و ناراحتی در پایشان نمی‌کنند.

هر زمانی که نیاز به راحتی بسیار در کفش داشته باشید؛ کفش اسپرت به کمک شما می‌آید. هر زمان که زمینی ناهموار باشد یا راه رفتن طولانی باشد؛ کفش اسپرت به کارتان می‌آید.

اگر بخواهید ورزش کنید نیاز به کفش‌های ورزشی دارید. اما برخی ورزش‌ها را نیز می‌توانید با کفش اسپرت انجام دهید. ورزش‌هایی همچون پیاده روی را می‌توان به کمک کفش‌های اسپرت انجام داد.

اما تمام این‌ها در صورتی است که کفش اسپرت مناسب شما باشد. کفش‌های اسپرت درست است که تفاوت بزرگی میان مردانه و زنانه خود ندارند؛ اما بهتر است کفش مناسب خود را انتخاب کنید. توصیه می‌شود هر مغازه دار نیز زمانی که کفش عمده اسپرت خریداری می‌کند؛ از تمام قالب‌ها و اندازه‌ها کفش داشته باشد.

کفش‌های اسپرت زنانه سایز بندی کوچک‌تری دارند. چرا که به طور کلی استخوان بندی پاهای بانوان از آقایان کوچک‌تر است. از سوی دیگر تهویه هوا در این کفش‌ها نسبت به کفش‌های اسپرت مردانه کمتر است.

پاهای آقایان به طور کلی سریعتر بو می‌گیرند. بنابراین گردش هوا در مدل‌های مردانه باید بیشتر باشد. این در حالی است که کفی کفش در این مدل‌ها نیز باید محکم‌تر باشد. چرا که آقایان باید در مسیرهای سخت‌تر گام بردارند.

پس هر فروشنده ای باید حجم زیادی از خرید‌هایش را به خرید کفش عمده اسپرت اختصاص دهد.

چراکه همان طور که بالاتر گفتم این نوع از کفش خواهان زیادی دارد و اگر شما در کفاشی تان از انواع مدل‌ها، رنگ‌ها و طرح‌های این کفش استفاده کنید، می‌توانید انواع سلایق را پوشش دهید و بدین ترتیب فروش بیشتری خواهید داشت.

علاوه بر توجه و تامین انواع سلیقه‌ها، باید کفش‌هایتان باکیفیت هم باشد، تا سلامت مشتری‌هایتان به خطر نیفتد.

اگر می‌خواهید کسب و کارتان در فروش کفش رونق بگیرد، از اهمیت کفش عمده اسپرت غافل نشوید.

 

اما چالش خیلی از کفاشی‌ها تامین و خرید کفش عمده اسپرت است.

 

خرید کفش عمده اسپرتی که همه ویژگی‌های یک کفش اسپرت خوب را داشته باشد، انواع طرح‌های به روز و رنگ بندی‌هارا داشته باشد، کفش‌هایش با کیفیت باشد، قیمتش هم مناسب و خوب باشد و همچنین در دسترس باشد و خرید از آن راحت باشد واقعا خرید کفش اسپرت را به یک چالش بزرگ و سخت برای فروشگاهای کفاشی تبدیل کرده است.

اما دیگر نگران نباشید. با وجود فروشگاه عمده ونکاس دیگر خرید کفش عمده به راحتی آب خوردن است.

شما به راحتی می‌توانید از این فروشگاه انواع طرح‌ها و رنگ‌های کفش‌های باکیفیت را با قیمتی مناسب و به صورت مستقیم از خود فروشگاه ونکاس خریداری کنید.

 

 

کفش مجلسی

 

مهم‌ترین نکته‌‌ای که درباره این کفش‌ها باید در نظر داشته باشید ساختار پاهای شماست. برخی از پاها مشکلات اسکلتی دارند. این افراد بهتر است از پوشیدن کفش‌های مجلسی در زمان زیاد اجتناب کنند.

آن هم به این دلیل است که اولویت در تولید کفش مجلسی زیبایی است. بنابراین در برخی موارد راحتی شما نقض شده است. افرادی که مشکلات استکلتی دارند در صورتی که از این کفش‌ها استفاده کنند این مشکلات برای آن‌ها تداعی و بیشتر می‌شود.

به این افراد توصیه می‌شود از فروشگاه‌های کفش عمده اسپرت یا خرده آن خرید کنند. چرا که کفش مجلسی به پای این افراد آزار می‌رساند.

همانطور که اشاره شد مهم‌ترین عامل در کفش‌های مجلسی زیبایی آن‌ها است. از آنجا که زیبایی مفهومی گسترده دارد؛ اگر می‌خواهید فروش عمده کفش مردانه یا زنانه مجلسی داشته باشید؛ باید تنوع به خرج دهید.

به طور کلی مغازه‌هایی که تنوع بالایی در مدل‌های کفش‌های مجلسی دارند سلیقه‌های بیشتری پشتیبانی می‌کنند. از این رو فروش بیشتری هم خواهند داشت.

کفش روزمره

 

کفش‌های روزمره ترکیبی از انواع کفش‌ها می‌باشند. همه خانم‌ها دوست دارند در طول روز زیبا به نظر برسند. از این رو ویژگی زیبایی باید در این کفش‌ها لحاظ گردد.

کفش‌های روزمره بیش از هشت ساعت پاهای شما را درون خود نگه می‌دارند. از این رو باید ویژگی‌های کفش‌های اسپرت را نیز داشته باشند. از این روست که کفش عمده اسپرت به صورت روزمره نیز استفاده می‌شود.

کفش‌های روزمره بیشترین میزان فروش را میان انواع کفش‌ها دارند. از این رو هر مغازه باید بخشی را به فروش این مدل‌ها اختصاص دهد.

کفش‌های روزمره نیز دارای مدل‌های زنانه، مردانه و بچهگانه هستند. طبیعی است که مفهوم زیبایی در هر کدام از این دسته‌ها متفاوت خواهد بود. بنابراین بهتر است برای هر کدام کفش خاص خود را بخرید.

از سوی دیگر کفش‌های کودکانه باید جهش‌های ناگهانی را تاب بیاورند. این در حالی است که کفش‌های مردانه باید کفی مناسب داشته باشند تا بتوانند دوام بالایی داشته باشند.

به همین نسبت کفش‌های زنانه باید از رنگ‌های مناسبی استفاده کنند تا زیبایی خود را حفظ کنند. مدل‌های مختلف کفش عمده اسپرت کانال ونکاس به شما اجازه انتخاب رنگ‌های مختلف را می‌دهند.

کفش‌های روزمره از کفش‌های ورزشی نیز ایده در خود دارند. چرا که کفی مدل‌های بسیاری از این کفش‌ها مناسب ورزش در فضای باز طراحی شده است.

کفش ورزشی

 

هر ورزشی که بخواهید انجام دهید نیازمند به کفش ورزشی خاص آن ورزش است. البته امروزه تنوع در این مدل کفش‌ها کاهش یافته است. چرا که ورزش‌های گوناگون را تنها با یک نوع کفش انجام می‌دهند.

ورزش‌های درون سالن کفش‌های ساده‌تری هستند. این کفش‌ها معمولاً شبیه به کفش‌های اسپرت هستند. بنابراین مغازه داران کفش بهتر است کفش عمده اسپرت را از مکان معتبری تهیه کرده و همیشه در مغازه داشته باشند.

کفش‌های ورزشی خارج از سالن نیز به تناسب ورزش به کار گرفته می‌شوند. برای مثال در ورزش‌های چمنی از کفش‌هایی استفاده می‌شود که کفی آن‌ها برجسته‌تر است. این کفش‌ها راه رفتن در چمن را ساده‌تر می‌کنند.

البته لازم به ذکر است که کفش‌های خارج از سالن نیز می‌توانند از نوع اسپرت باشند. اما اگر به صورت تخصصی ورزش خاصی انجام می‌دهید؛ بهتر است از کفش‌های خاص آن ورزش استفاده کنند.

زمانی که تصمیم گرفتید کدام نوع کفش مناسب شماست؛ به سراغ خرید آن کفش بروید. در صورتی که مغازه دار باشید نیز بهتر است به صورت عمده اقدام به خرید مدل مورنیاز خود کنید.

در هر دو صورت لازم است مهم‌ترین نکات برای خرید کفش عمده اسپرت خوب را به خاطر داشته باشید. انتخاب یک کفش خوب می‌تواند کسب و کار شما را به طور کامل دگرگون کند.

مهم‌ترین نکات هنگام خرید کفش

 

مناسب با پاهای خود خرید کنید!

هر پا مشخصات خاص خود را دارد. برخی از پاها کشیده‌تر از دیگران هستند. برخی تپل‌تر هستند. برخی دیگر دارای ظایعه‌های گوناگون می‌باشند. هر کدام از این پاها نیاز دارند کفش متناسب با آن‌ها خریداری شود.

یک کفش خوب کفشی است که مناسب پاهای شما طراحی و ارائه شده باشد. از این رو زمانی که به یک کفش فروشی برای خرید کفش عمده اسپرت مراجعه می‌کنید؛ آن کفش فروشی باید بتواند برای تمام پاها کفش ارائه کند.

پاهای شما زمان زیادی در طی روز در کفش به سر می‌برند. بنابراین باید راحت‌ترین کفش را برای آن‌ها انتخاب کنید. کفش‌هایی که شیب زیادی دارند؛ مطمئناً برای استفاده‌های طولانی مدت مناسب نیستند.

به همین دلیل است که توصیه می‌شود کفش‌های مجلسی را به مدت طولانی به پا نداشته باشید. این کفش‌ها که معمولاً قد شما را بلند‌تر نشان می‌دهند؛ ساختار اسکلتی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

کفشی که خریداری می‌کنید باید با اندازه پای شما یکی باشد. در صورتی که کفش کوچکتر خریداری کنید؛ پاهای شما تماس زیادی با بدنه کفش خواهند داشت. همین عامل موجب می‌شود پاها تاول بزنند.

مغازه دارانی که برای خرید کفش عمده اسپرت مراجعه می‌کنند باید بدانند بهتر است تمام سایزهای یک مدل را در اختیار داشته باشند. چرا که پاهای گوناگون سایز‌های گوناگونی خواهند داشت.

برخی از مغازه داران سایز‌های بزرگتر یک کفش را در مغازه ندارند. این یعنی از دست دادن مشتریانی که برای خرید آن سایز کفش به مغازه شما مراجعه کرده اند.

کفش‌ها باید یک مکانیزم تغییر اندازه تعریف شده نیز داشته باشند. بندی یا چسب دار بودن کفش موجب می‌شوند کفش‌های بزرگتر کمی کوچک و مناسب پاهای شما شوند. این مکانیزم‌ها در حمایت از قوس کف پا نیز عملکرد خوبی دارند.

رویه‌ها عامل بوی بد

 

پا قلب دوم شماست. هیچکس یک قلب گرفته و عرق کرده را دوست ندارد. بنابراین فروشندگان کفش عمده اسپرت یا خرده فروشی‌ها باید در نظر داشته باشند که رویه کفش‌ها از مواد خوبی درست شده باشند.

این رویه کفش‌ها است که اجازه عبور هوا و بهبود جریان هوا درون کفش را می‌دهد. از سوی دیگر این رویه باید طوری باشد که پس از مدتی استفاده ظاهر خود را از دست ندهد.

مدل‌های رویه مختلف طرح‌های مختلفی را به وجود می‌آورند. برای مثال کفش‌های ورنی رویه‌هایی دارند که پس از مدتی خش بر می‌دارند. در مقابل رویه‌هایی که از پلی اورتان هستند جریان هوای بهتر و ماندگاری بالاتری دارند.

رویه کفش باید توان مقابله با انواع تهدیداتی که پاهای شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند نیز داشته باشد. هیچکس دوست ندارد زمانی که در باران با کفش در خیابان قدم می‌زند پاهای خیس داشته باشد!

بنابراین خریداران کفش عمده اسپرت باید هنگام خرید کمی کفش را بکشند. از این طریق می‌توانند میزان تغییر در کفش را به خوبی برسی کنند.

البته کفشی مناسب است که به اندازه کافی در اندازه‌های خود تغییر داشته باشد. این مورد به قالبی که کفش را با آن می‌سازند نیز بستگی دارد.

از سوی دیگر رویه کفش باید به اندازه کافی استحکام داشته باشد. یعنی زمانی که به جسم سختی برخورد کرد؛ ضربه را به پاهای شما انتقال ندهد. از سوی دیگر در شرایط سخت بتواند به خوبی به شرایط اولیه خود بازگردد.

اگر سلامتی برایتان اولویت است این نکات در نظر بگیرید!

پنجه کفش یا بخشی که در علم پزشکی به آن Toe box گفته می‌شود؛ یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کفشی به شمار می‌رود. اندازه این بخش برای همه به خصوص کودکان اهمیت بالایی دارد.

فروشندگان کفش عمده اسپرت باید در نظر داشته باشند کفش‌هایی خریداری کنند که عرض و ارتفاع پنجه آن‌ها با عموم مشتریان همخوانی داشته باشد.

انگشتان پا در این قسمت قرار می‌گیرند. بنابراین باید بتوانند به خوبی از هم باز شوند و بالا و پایین بروند. در صورتی که این اتفاق ممکن نباشد؛ مشکلاتی همچون انگشت چکشی، هالوکس والگوس و میخچه برایتان ایجاد می‌شود.

به همان اندازه که قسمت پنجه کفش اهمیت دارد؛ قسمت پشتی کفش نیز مهم است. پشتی کفش یا همان Heel counter باید سفت و محکم باشد. توجه داشته باشید که این بخشی است که پاشنه پای شما را حفظ می‌کند.

هرچه پشتی محکم‌تری داشته باشید؛ کفش بهتر و سالم‌تری خواهید داشت. از سوی دیگر ساق کفش در این قسمت بهتر است بلند باشد. چرا که بلند بودن ساق در این بخش می‌تواند از پیچ خوردن پای شما حین راه رفتن جلوگیری کند.

رویه و زبانه کفش نیز مهم هستند. چرا که این دو بخش روی جوراب یا به طور مستقیم با پای شما در تماس هستند. اگر جنس این دو بخش خوب و مرغوب نباشد؛ باید انتظار قارچ‌های مختلف را داشته باشید.

کفی کفش باید قابل تنظیم و تغییر باشد. اما خود کفش نیز باید قوس‌های کمی برای پاهای شما داشته باشد. فروشندگان خرده و کفش عمده اسپرت می‌دانند که برای این کار لازم است کف کفش دست بکشید.

قوس‌ها باید به خوبی قابل لمس شدن باشند. همچنین سطح کفی باید یکنواخت بوده و از ناهمواری‌های ناهنجار نداشته باشد. یک کفی مناسب می‌تواند سلامت کمر شما را تظمین کند.

کفی مناسب = ستون فقرات سالم

 

کفی کفش باید به اندازه کافی نرم باشد. زمانی که قدم برمی دارید کف پا و پاشنه از سطح بلند می‌شوند اما انگشتان هنوز روی زمین هستند. بنابراین کفی کفش شما باید در این حالت نیز به خوبی کف پاهای شما قرار گرفته باشند.

فروشندگان کفش عمده اسپرت و تولیدکنندگان نیز باید در نظر داشته باشند کفی باید قالب مناسبی داشته باشد. همانطور که می‌دانید کف پاهای شما قوس کمی وجود دارد. این میزان قوس برای افراد مختلف متفاوت است.

کفی کفش‌ها باید طوری طراحی شوند که این میزان قوس را برای همه حفظ کنند. البته در صورتی که این قوس کف پا را نداشته باشید؛ به اصطلاح می‌گویند کف پای شما صاف است.

افرادی که دارای کف پای صاف هستند مستعد مشکلاتی همچون کمردردهای مکرر هستند. این افراد باید از کفش‌های با کفی‌های ساخته شده براساس پاهای خود استفاده کنند. به این معنی که به مراکز درمانی مراجعه کرده و درخواست تولید یک کفی مطابق با پاهای خود دهند.

کفش‌ها باید قابلیت پذیرش کفی‌های ساخته شده را نیز داشته باشند. برخی از کفش‌ها ارتفاع کمی برای این کفی‌ها در نظر گرفته اند. برخی دیگر برای آن‌ها تنگ هستند. بنابراین بهتر است کفشی را انتخاب کنید که با شرایط کفی شما نیز سازگار باشد.

نیم نگاهی هم به این نکات داشته باشید!

افرادی که به خرید کفش عمده اسپرت می‌پردازند باید مدل‌های مختلف با قالب‌های مختلف را تهیه کنند. چرا که پاهای انسان‌ها با یکدیگر یکسان نیستند. به همین نسبت قالب‌های مختلفی نیز برای پاها در نظر گرفته شده است.

اگر می‌خواهید بهترین کفش را خرید کنید بهتر است شب به خرید بروید. تحقیقات نشان داده است پاهای انسان‌ها در شب دچار انبساط می‌شوند.

این انبساط به دلیل راه رفتن، ایستادن، قرار گرفتن در معرض دماهای گوناگون، ضربه‌های مختلف در طی روز و… می‌باشد. بنابراین شب پا در منبسط‌ترین و بزرگترین حالت خود قرار گرفته است. در این حالت سایز اصلی پاها نمود یافته است.

هنگام خرید باید به تناسب جوراب و کفش توجه کافی داشته باشید. البته خریداران کفش عمده اسپرت می‌دانند نمی‌توان تمام مدل‌ها را پوشید. از این رو به جوراب‌هایی که مدل‌ها پوشیده‌‌اند توجه می‌کنند.

قدم زدن مشتریان هنگامی که کفش را به پا کرده‌‌اند ضروری است. چرا که به آن‌ها نشان می‌دهد کفش در حرکت چه رفتاری از خود نشان می‌دهد. همچنین کیفیت کفی نیز به آن‌ها اثبات می‌شود.

کفش عمده اسپرت برای شرایط خاص

 

مسلم است که انسان همیشه سالم نیست. هیچکس را نمی‌توان یافت که هیچ گاه بیمار نشده باشد. قلب دوم انسان‌ها نیز هنگام بیماری دستخوش تغییراتی می‌شود. این تغییرات شما را ملزم می‌کند کفش مناسب با آن‌ها را خریداری کنید.

کمردرد

 

یکی از دردهای رایج ناشی از انتخاب کفش نامناسب، کمردرد است. بسیاری از کمردرد‌ها با استفاده از یک کفش مناسب حل می‌شوند. بنابراین قبل از مراجعه به دکتر فکری برای تغییر کفش کنید.

کفش‌های طبی با پاشنه‌های حدود سه سانتی بهترین کفش برای کمردرد هستند. البته افرادی که مشکلات کمر دیگری دارند؛ بهتر است هنگام خرید کفش کمی مشاوره از پزشک خود نیز دریافت کنند.

بسیاری از افرادی که کمردرد دارند؛ پزشک به آن‌ها توصیه می‌کند از کفی استفاده کنند. بنابراین فروشندگان کفش عمده اسپرت و خرده فروشی‌ها باید به سایز کفی این افراد نیز توجه داشته باشند.

دیابت

 

بیماری قند یکی از بیماری‌هایی است که امروز گریبان بسیاری را گرفته است. این بیماری درمان قطعی ندارد. بنابراین تنها باید از پیشرفت آن جلوگیری کرد.

بیماران دیابتی پس از مدتی حسگر‌های عصبی کف پای خود را از دست می‌دهند. بنابراین سیستم عصبی این افراد به خوبی نمی‌تواند ضربه‌ها را تشخیص داده و مهار کند. از این رو فروشگاه‌های کفش طبی بهتر است هنگام خرید کفش عمده اسپرت دقت کافی به خرج دهند.

از سوی دیگر بیماران دیابتی نباید در بدن خود زخم داشته باشند. چرا که این زخم‌ها به دلیل نرسیدن انسولین سریع خوب نمی‌شوند. ممکن است یک خراش کوچک برای سالیان سال در پاهای آن‌ها باقی بماند.

در برخی موارد حتی زخم‌های کف پاهای این افراد بهبود پیدا نمی‌کند. البته در این صورت برای خرید کفش باید به پزشک مراجعه کرده و کفش را برای آن‌ها بسازند.

اما اگر یک بیمار دیابتی بدون زخم دیابتی بخواهد کفش را تهیه کند بهتر است از کفش‌هایی استفاده کند که رویه نازک و مستحکمی دارند. این یکی از مهم‌ترین نکاتی است که مغازه داران هنگام خرید کفش عمده اسپرت باید در نظر داشته باشند.

اگر بیمار دیابتی شما روی پاهای خود زخم دارد؛ بهتر است از کفش‌های جلو باز برای آن‌ها استفاده کنید. تحقیقات نشان داده است کفش‌های جلوباز به دلیل عبور آزاد‌تر هوا می‌توانند به کاهش زمان ترمیم زخم در این افراد کمک کنند.

کفی کفش بیماران دیابتی نیز باید صاف و صیغلی باشد. در صورت وجود هر گونه نخراشیدگی، کفش پای آن‌ها را زخمی می‌کند. زخم‌های کف پای این بیمارن نیز می‌تواند منجر به مشکلات بزرگتر و حتی قطع عضو در آن‌ها شود.

خانم‌های باردار و توجه هنگام خرید کفش عمده اسپرت برای آن‌ها

 

هنگام بارداری فشار زیادی به کمر و لگن خانم‌ها وارد می‌شود. این فشار به کمک کفش‌های مناسب قابل کنترل خواهد بود. بنابراین بانوان باردار بهتر است کمی بیشتر به دنبال کفش بگردند!

کفش‌های اسپرت بهترین کفش‌ها برای بانوان باردار به حساب می‌آیند. چرا که پاهای آن‌ها را در بهترین حالت ممکن قرار می‌دهند. از سوی دیگر پاشنه زیادی ندارند.

وجود پاشنه برای بانوان باردار می‌تواند موجب زایمان سخت شود. بنابراین این بانوان بهتر است کفشی را انتخاب کنند که حدود سه سانتی متر پاشنه داشته باشد.

مغازه‌های مختلفی برای بانوان باردار وجود دارد. این مغازه دار‌ها باید توجه داشته باشند که هنگام خرید کفش عمده اسپرت سایز کفش‌ها را حدود یک سانتی متر بیشتر از حالت معمول انتخاب کنند.

بانوان باردار نیز هنگام خرید کفش باید کفشی را انتخاب کنند که یک سایز برای آن‌ها بزرگ باشد. چرا که در هنگام بارداری سایز پای آن‌ها حدود یک سایز افزایش را تجربه خواهد کرد.

کفش‌های طبی، راحتی و اسپرت بهترین کفش‌ها برای این دوران هستند. توصیه می‌شود خانم‌های باردار طی این دوره حتی یک ساعت هم از کفش‌های مجلسی استفاده نکنند.

کفش عمده اسپرت کودکان

 

کودکی دورانی است که با جست و خیز فراوان و تغییر سایز ممتد همراه است. از این رو بهتر است برای کودکان از کفش‌هایی استفاده کنید که پاهای آن‌ها در آن راحت باشد.

حتی توصیه می‌شود برای آن‌ها نیز کفش‌هایی یک سایز بزرگتر خریداری کنید. چرا که پاهای آن‌ها طی دوران رشد، سریع بزرگ می‌شوند.

کفش کودکان باید فضای کافی در قسمت جلویی و پنجه داشته باشند. خریداران کفش عمده اسپرت توجه داشته باشند که کفش کودکان بهتر است پنجه‌های باز داشته باشد.

کفش‌هایی که پنجه‌های تیز دارند ساختار پاهای کودکان را از بین می‌برند. از این رو کفش‌هایی انتخاب کنید که حالت قایقی ندارند. کفش‌های اسپرت بهترین گزینه برای کودکان به حساب می‌آیند.

کودکان معمولاً ناحیه درد را به خوبی تشخیص نمی‌دهند. اگر دیدید هنگام راه رفتن کودک اذیت می‌شود و یا سرخی و زخم در پاهای او دیده می‌شود؛ به سرعت کفش او را عوض کنید.

کفش عمده اسپرت کودکانه در تابستان

 

یکی دیگر از انتخاب‌هایی که بهتر است برای کفش کودکان در نظر داشته باشید؛ کفش‌های با متریال مش هستند. این کفش‌ها تابستانی اند.

در تابستان زمانی که کودک شما از گرما ناراحت است؛ کفش‌های با متریال مش می‌توانند کمی پاهای او را به آرامش برسانند. البته کیفیت این کفش‌ها نیز بسیار مهم است. از این رو توصیه می‌شود فروشندگان به کانال تلگرامی کفش عمده اسپرت ونکاس مراجعه و این مدل‌ها را در مغازه خود در این فصل داشته باشند.

یک نکته دیگر که می‌تواند در فصل تابستان به کودکان کمک بسیاری کند آفتاب است! توصیه می‌شود کفش‌های کودکان خود را یک ساعت در هفته در معرض آفتاب قرار دهید. این کار باعث می‌شود هرگونه قارچی که قصد آسیب به کودک را دارد از بین برود.

البته این پیشنهاد‌های تابستانی مناسب تمام افراد در تمام سنین است. بنابراین شما نیز بهتر است یک ساعت در هفته کفش‌های خود را در معرض هوای آزاد و آفتاب قرار دهید.

خرید کفش عمده اسپرت مناسب فصل گرما

 

کفش‌های مختلفی هستند که شما می‌توانید آن‌ها را در دسته کفش‌های اسپرت قرار دهید. مهم این است که بتوانید استایل خود را با این کفش‌ها و شرایط تطبیق دهید.

فصل تابستان در ایران یکی از فصل‌های بسیار گرم به شمار می‌رود. در این فصل بهتر است از کفشی استفاده کنید که برای پاهای شما اجازه تنفس قائل باشند. در ادامه به تعدادی از مناسب‌ترین کفش‌های اسپرت برای تابستان اشاره می‌کنیم.

خرید کفش عمده اسپرت از نوع کتانی

فروش کفش کتانی در میان مردان در فصل گرما رشد چشم گیری خواهد داشت. چرا که با استایل آن‌ها بسیار ساده‌تر هماهنگ شده و از مد نمی‌افتند. از این رو هر مغازه داری هنگام خرید کفش عمده اسپرت باید کتانی را در صدر لیست قرار دهد.

کفش‌های کتانی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آقایان به شمار می‌رود. بنابراین مغازه داران گرامی شما نیز می‌توانید به سادگی امروز از ونکاس اقدام به خرید و فروش عمده کفش کتانی کنید.

در بین مدل‌های کفش کتانی بهترین مدل برای تابستان، مدل اسنیکر سفید می‌باشد. این مدل سالیان سال است که از مد نیفتاده است. بنابراین هر جنتلمن شیک پوشی باید یک جفت از این مدل داشته باشد.

کالج‌های مناسب و خرید کفش عمده اسپرت

 

کالج‌ها را نیز هم می‌توان در دسته کفش‌های اسپرت دسته بندی کرد و هم آن‌ها را در دسته کفش‌های راحتی جای داد. اما لازم است بدانید هیچ چیز همانند یک کالج مناسب نمی‌تواند بر استایل شما تاثیر گذار باشد.

کفش‌های کالج عمر زیادی ندارند اما در همین مدت زمان کم نیز توانسته‌‌اند جای خود را در کمد ایرانی‌ها پیدا کنند. امروزه بیشتر آقایان طرفدار کفش کالج هستند. از این رو یکی از موارد سبد خرید کفش عمده اسپرت شما باید کفش کالج باشد!

استایل کالج‌هایی که برای بانوان ارائه شده است تقریباً از سال ۱۹۳۵ که به بازار عرضه شد تفاوت چندانی نکرده است. تنها پارچه و رویی آن است که تغییر کرده است. این در حالی است که کالج‌های مردانه کمی بیشتر دستتان را باز گذاشته اند.

لوفر‌های خنک

 

کفش‌های لوفر بیشتر در دسته کفش‌های راحتی جای می‌گیرند. چرا که هیچ بند و چسبی برای محکم شدن ندارند. این کفش‌ها را می‌توان به سرعت پوشید. بنابراین آقایان یکی از طرفداران پروپاقرص لوفر‌ها هستند.

جنس کفش‌های لوفر معمولاً چرم یا جیر است. اما می‌توان مدل‌های پارچه‌‌ای را نیز در میان آن‌ها مشاهده کرد. اما مهم‌ترین نکته هنگام استفاده از لوفر‌ها این است که آن‌ها بدون جوراب پوشیده می‌شوند. بنابراین باید دقت بسیاری هنگام خرید روی رویه آن‌ها داشته باشید.

یکی از بهترین مراکز برای خرید کفش کفش عمده اسپرت یا کفش‌های لوفر کانال‌های تلگرامی هستند. این کانال‌ها ابتدا لازم است راستی آزمایی شوند. ونکاس پس از گذر از این امتحانات به شما معرفی می‌شود.

اگر بخواهیم یک تعریف سریع و کلی درباره کفش‌های لوفر ارائه دهیم؛ باید گفت کفش‌های موکازین را بدون پاشنه تصور کنید. به همین دلیل است که بسیاری از پزشکان متخصص برای افرادی که مشکلات اسکلتی دارند؛ کفش‌های لوفر را پیشنهاد نمی‌کنند.

جالب است بدانید این کفش‌ها در دهه پنجاه تنها برای کودکانی استفاده می‌شد که به پیش دبستانی می‌رفتند. اما فرد سوئدی که این کفش‌ها را طراحی کرد آن را برای تمام مردم دنیا عرضه کرده بود. امروز نیز همه مردم از هر قشری از آن استفاده می‌کنند.

نخی‌های طرح دار

 

یکی دیگر از مواردی که حتماً باید در سبد خرید کفش عمده اسپرت یا کفش عمده مردانه داشته باشید؛ کفش‌های نخی هستند. این کفش‌ها رویه‌هایی بسیار خنک دارند. شست و شوی آن‌ها نیز بسیار ساده است.

کفش‌های اسپادریل یا همان نخی در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ارائه می‌شوند. اما به دلیل جنس نخی که دارند بیشتر برای استایل‌های کژوال مناسب هستند. یک تیشرت خوب با یک کفش نخی می‌تواند استایل شما را به طور کلی دگرگون کند.

این کفش‌ها را می‌توان به سادگی در ماشین لباس شویی شست. اما در نظر داشته باشید که اگر تمام بخش‌های کفش را بشویید؛ به زودی یک کفش یوقور و بزرگ خواهید داشت. بنابراین بهتر است آن‌ها را با مسواک و به صورت دستی بشویید.

کفش‌های بافتنی در سبد خرید کفش عمده اسپرت

 

اشتباه نکنید منظور کفش‌هایی نیست که با کاموا بافته شده اند! کفش‌هایی که مدل‌های کوک در خود دارند را کفش‌های بافتنی می‌نامند. این کفش‌ها خنک، ساده و مناسب تابستان هستند.

این نوع کفش‌های کلاسیک نیز طرفداران خاص خود را دارند. با وجود اینکه این مدل کفش‌ها در میان بانوان طرفداران کمتری دارد؛ اما بهتر است در مغازه کفش فروشی شما مدل‌های زنانه و مردانه این کفش‌ها در کنار هم قرار گرفته شوند.

کفش‌های منفذ دار

 

یکی دیگر از بهترین انتخاب‌ها برای کفش‌های تابستانی، این دسته از کفش‌ها می‌باشند. این دسته از کفش‌های تابستانی نزدیک‌ترین دسته به کفش‌های اسپرت هستند. چرا که رویه‌های آن‌ها کاملاً بسته است. تنها سوراخ‌هایی برای تبادل هوا وجود دارد.

این کفش‌ها در بسیاری از مناطق اولین انتخاب تابستانی افراد می‌باشد. بنابراین برای هر مغازه دار بهتر است مدل‌های منفذ دار را به صورت کفش عمده اسپرت خریداری و به فروش برساند.

جنس عمده این کفش‌ها چرم است. اما اگر چرم طبیعی در آن‌ها به کار گرفته شود کیفیت فوق العاده بهتری خواهد داشت. چرا که چرم طبیعی خود دارای منافذ ریزی برای عبور هوا است.

بوت در تابستان!

آخرین کفش‌های تابستانی که به شما معرفی می‌کنیم؛ مدل‌های نیم چکمه تابستانی هستند. شاید تعجب کنید که چرا آن‌ها را در دسته کفش عمده اسپرت تابستانی قرار دادیم. اما دلائل خوبی داریم!

در بسیاری از مناطق کشور راه‌هایی که افراد از آن‌ها عبور و مرور می‌کنند سخت و پر از گیاهانی همچون خار است. بنابراین لازم است کفش‌هایی را انتخاب کنند که کفی محکم و ظاهری مناسب داشته باشند. از سوی دیگر در تابستان خنک باشند.

این کفش‌ها به دلیل رویه‌‌ای که دارند خنک و مناسب تابستان هستند. اصلی‌ترین مدل‌های بوت تابستانی را می‌توان مدل‌های صحرایی و چلسی دانست. اما توجه کنید که این مدل بوت‌ها مناسب استایل‌های نیمه رسمی و رسمی هستند.

برند‌های کفش اسپرت

 

کفش‌های اسپرت برند‌های متعددی دارند، از مارک‌های معروف خارجی تا مارک‌های ناشناخته داخلی.

یک فروشگاه کفش‌ اسپرت باید از مارک‌های مطرح خارجی مثل آدیداس، نایک، پوما، ریبوک، فندی، Keds ،Hi-Tec ،Fila ،Asics  تا برند‌های داخلی مثل تن زیب، اسپرت من، شیما و… در فروشگاهش داشته باشد تا همه مشتری‌ها را با هر سطح مالی بتواند راضی نگه دارد.

البته خرید عمده کفش اسپرت از همه برند‌ها کار بسیار وقت گیر و سختی به نظر می‌رسد، اما با وجود فروشگاه ونکاس که دارای برند‌های داخلی و خارجی در کنار هم می‌باشد، دیگر سخت نیست.

با همه این‌ها کفش عمده اسپرت از کجا خرید کنیم؟

 

پاسخ این سوال اگر شما یک مغازه دار هستید یا فرد عادی متفاوت است. اگر یک مغازه دار هستید کار برای شما کمی ساده‌تر پیش می‌رود. چرا که باید خرید عمده انجام دهید.

خرید عمده نیز با توجه به وجود فروشگاه‌های آنلاین و کانال‌های تلگرامی به سادگی می‌تواند انجام گیرد. حتی شما می‌توانید به سادگی بهترین کانال تلگرامی و فروشگاه آنلاین را بیابید.

یکی از بهترین فروشگاه‌ها برای خرید کفش عمده اسپرت، کانال تلگرامی ونکاس می‌باشد. شما می‌توانید به سادگی و با اعتماد کامل اقدام به خرید عمده کفش اسپرت کنید.

اگر به صورت خرده نیز می‌خواهید کفش خوب بخرید؛ می‌توانید از مغازه دارانی خرید کنید که کفش را از ونکاس خریده اند. چرا که این مغازه داران تنوع و کیفیت را در یک جا به شما عرضه می‌کنند.

از سوی دیگر با توجه به قیمت کفش عمده اسپرت که ونکاس عرضه می‌کند؛ قطعاً فروشگاه‌هایی که از آن خرید می‌کنند نیز قیمت مناسبی به شما ارائه می‌دهند.

در نهایت باید گفت انتخاب بهترین فروشگاه کفش کار نسبتاً مشکلی به حساب می‌آید. چرا که شما باید پارامتر‌های بسیاری را مورد برسی قرار دهید. اما ما با برسی این پارامتر‌ها ونکاس را به مغازه داران پیشنهاد می‌دهیم.

مراقب قلب دوم خود باشید

 

حتما عبارت پا قلب دوم است را شنیده اید، یعنی اهمیت پا برای بدن در حد قلب است.

پس باید بهترین پوشش را برای قلبتان تهیه کنید و به خوبی مراقبش باشید.

در این مقاله سعی کردیم تمام نکاتی که در خرید یک کفش اسپرت به صورت تکی برای خودتان یا عمده برای مغازه تان مهم است را بگوییم.

حتما در خریدتان به خصوص خرید عمده کفش اسپرت این نکات را در نظر داشته باشید.

در فروشگاه ونکاس راحت ترین روش سفارش و تحویل در کنار تمام نکاتی که در خرید یک کفش اسپرت مهم هستند از انواع برند‌ها، انواع مدل کفش‌های اسپرت، انواع طرح‌ها، رنگ بندی‌ها و انواع سایز و هرچیزی که فکرش را بکنید وجود دارد، و نکته مهمتر این است که به صورت مستقیم و بدون اسطه  و با مناسب ترین قیمت می‌توانید خرید کنید.

خرید و فروش کفش عمده اسپرت را تنها از ونکاس بخواهید. این کانال تلگرامی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای یک کفش خوب اسپرت یا مجلسی است. اگر شما هم از این کانال تلگرامی خرید کرده‌‌اید؛ درباره تجربه خرید و کیفیت محصولات برای ما بگویید.

قلب دومتان را با خرید یک جفت کفش اسپرت راحت، زیبا و مناسب خوشحال کنید.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.